SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
No i znane PPV z niedawnej gali UFC 102. PPV wyniosło 435 tys. Bardzo słabo, jednym słowem porażka, wiadomo teraz dlaczego wszędzie o tym było cicho. Żródło: mmarocks. Z soboty na niedziele przekonamy się kto wygrywa bitwe, MMA czy boks (UFC 103 vs Floyd z JMM)

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-18 15:33:58

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Coś czuję, że Polska gala stulecia roz*******i all:
"Rozpoczęła się niesamowita walka o bilety na walkę Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem. Sprzedaż rozpoczęła się dopiero w czwartek, bez żadnej reklamy, a mimo to już pierwszego dnia sprzedano ponad 8000 wejściówek - informuje "Super Express"."

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Ale w czwartek tydzien temu?? Ta hala w Łodzi może pomieścić 8 tysięcy? Myślałem że Spodek jest większy.Faktycznie, nie było większej reklamy. Ciekawe kto wygra "walkę o widza". Pudzian vs Najman, czy Gołota vs Adamek.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-18 17:32:54

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jakbym miał wybierać to wybrałbym walkę Pudziana mimo że prawdopodobnie będzie trwała kilka sekund. Ale co kto lubi

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
W ten czwartek. No Arena Łódź mieści ponad 10 tysięcy ludzi, więc ludzi trochę wejdzie.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Od wczoraj sprzedanych 8 tysięcy biletów! Masakra! Czyli nie zdąże kupić już biletu, coś czułem że nie obejrze tej walki na żywo. Walka Gołoty z Adamkiem to naprawdę Polska walka stulecia, a właściwie gala. Bo oprócz finałowego pojedynku będą prawie równie ciekawe walki. Masternak vs Janik, Zegan vs Cieślak, czy Szpilka vs Bartnik. Rozpiska panowie i panie po prostu miażdzy!! Tego jeszcze w kraju nie było. Walka Pudziana Z Najmanem budzi wielkie emocje z kilku powodów. Każdy chce zobaczyć czy Pudzian faktycznie potrafi walczyć, dużo razy mówił o tych swoich walkach ulicznych, to intryguje. Z drugiej strony, sporo osób chce zobaczyć jak Najman pada nieprzytomny, za jego zbyt wysokie ego. Połowa twierdzi że Pudzian to koks nie mający pojęcia o walce i że nie ma szans na zrobienie kariery w formule MMA, drudzy mówią zupełnie odwrotnie. Co do opinii o Najmanie to...Prawie każdy twierdzi to samo. Ja twierdze że nic nie jest przesądzone, wynik pozostaje sprawą otwartą. Walka na pewno szybko się skończy...Ale minimalnie bardziej chciałbym ją zobaczyć od Gołota vs Adamek, ciekawość mnie zżera! Pudzian ma o wiele więcej do stracenia niż "szalony koń". Jak Mariusz przegra (lub zrezygnuje) to będzie obiektem kpin wiekszości "kibiców" sw, jak Najman polegnie to...Za wiele się nie zmieni Edit: Najtańszy bilet na gale Gołota vs Adamek, 100 zł, najdroższy 1000 zł!! Dla mnie ta druga opcja jest nieosiągalna. Hala w Łodzi może pomieścić 14 tysięcy ludzi!! Zródło: boxingnews.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-18 19:45:59

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-18 20:01:33

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Dobre wyniki PPV z Gali Floyd vs JMM. Pay-Per-View kupiło conajmniej 900 tysięcy osób. Niektóre raporty mówią nawet o możliwym ponad milionie sprzedanych transmisji!! Zródło:http://www.bokser.org/content/2009/09/23/011922/index.jsp. Jak ma ktoś wyniki PPV UFC 103, to niech poda.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-23 18:05:36

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-23 18:06:06

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
a UFC 103 ile PPV? haha

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Poprzednie UFC 102 miało tylko 435 PPV, a walczyły legendy tego sportu. Couture i Minotauro, poza nimi jeszcze kilku najwyższej klasy mmamowców. Niektórzy twierdza że obsada słaba stąd takie cienkie PPV,niestety to bzdura, obsada była naprawdę niezła. Myślę że gdyby w gali wystąpili tacy zawodnicy jak Silva, Machida i Lesnar to PPV byłoby naprawdę dobre, chociaż nie wiem czy większe od gali Floyda. Czekamy na PPV UFC 103. Coś mi się zdaje że jak narazie liderem nadal pozostaje boks...

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Prawdopodobnie Floyd pokonał UFC 103 i to całkiem mocno.http://***************/2009/09/23/rating-ufc-103-w-spike/.. 

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium