SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
chodziło mi o sparing ty używasz tylko technik bokserskich ja używam wszystkiego ... ciekawe kto by wygrał ... myśle że jeden low kick i dzwignia zakończyła by sprawe w kilka sekund ... no taka prawda nieoszukujmy się co bokser zrobi komuś kto zna walke w parterze lub stójce ??? i teraz niemówie o sobie ale o zawodnikach trenujących dane style

Zmieniony przez - Stalker19 w dniu 2009-08-15 23:11:40

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
W parterze nic ale jak do Ciebie doskoczy i Ci je*nie to leżysz na ziemi i zęby wypluwasz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Stalker sprostowanie: ja używam technik kickboxerskich + judo + bjj (ludzie ****a spójrzcie czasme w profil) a ty czego tylko ci sie zechce. Ale do Legnicy to sie nie wybieram żeby tłuc internetowych napinaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
nieoszukujmy się co bokser zrobi komuś kto zna walke w parterze lub stójce ???- w parterze może nie wiele, ale w stójce powymiata.
Arek KB- chodziło mi o trening/pokaz na filmiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A tak swoja droga to temat ewoluuje. Na poiczatku bylo boks vs mma teraz boks vs combaty nastepnie bedfzie pewnie boks vs koparka fadroma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Stalker będziemy dalej "gadać" jeżeli odpowiesz mi na pytania. Jaki masz staż treningowy? Czy widziełeś kiedyś walkę bokser vs żołniesz na ulicy? Ok możemy umówić się na "sparring". Ja będe uzywał tylko rąk, ty możesz boksować, kopać i sprowadzać mnie do parteru, nie ma sprawy.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Ja to cały czas myślę że Stalker to kabareciarz

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
WBC22- jego staż teraz to "rośnie"
Proponuje przenieść temat do CS i zmienić temat na jakiś tam inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
staż mam niewielki ale co to ma do rzeczy ... widziałem walkę jak trener boksu dostał wpierdziel od żołnierza z bryg des-szturm. poprostu ja mam zdanie że do obrony najskuteczniejszy jest Combat i KM ponieważ są w tym celu stworzone ... boks jest sportem i to w dodatku bardzo ograniczonym przez to że używa się tylko rąk .

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dobra napisz konkretnie swój staż w sportach walki i bedzie wszystko jasne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium