SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
WBC naprawdę, przejdźcie do tematu spamu, nie róbmy tutaj kolejnej kłótni i bałaganu, bo nie ma sensu. Już wystarczająco zaśmiecony jest ten temat.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dobra WBC daj już mu spokoj bo wszyscy wyłapiemy bany do 2018r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Dziecko wejdz w mój profil, tam wszystko pisze. Nie mam czasu na jakieś sparringi MMA z gościem który nic nie potrafi, w dodatku jest młodszy, sporo lżejszy i ma bujną wyobraznie, przestań, bo już dosyć mnie rozbawiłeś "panie Prokuratorze". I nie pisz do mnie. Ok czekam za odpowiedziami

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Ok wchodzmy do spama i tam zaczniemy rozmowe. Faktycznie troche przesadziliśmy.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-08-16 22:52:48

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
wbc nie jestem żadnym tchurzem ale nie jestem też żadnym chuliganem,na sparring na zasadach mma lub jakich zechcesz chętnie się ustawie.
czlowieku nigdy nic nie trenowales a Ty o sparingach na zasadach mma gadasz
doping i suplementacja w kulturystyce i sztukach walki o tym to tez pojecia nie masz sadzac po tematach jakie zakladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Jacek skończ, jakbyś nie zauważył kłótnia się skończyła.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
doping i suplementacja w kulturystyce i sztukach walki o tym to tez pojecia nie masz sadzac po tematach jakie zakladasz

podaj przykładowe?? jak taki mądry jesteś?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Jacek, WBC nie mówił do ciebie tylko do koksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
temat pewnie i tak poleci a my dostaniemy bana niech pisze jak mu ulży.
w sumie i tak dawno nie dostałem bana

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-08-16 23:15:49

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Wracam do rozmowy. Myśle że to właściwy temat. Coraz bardziej widać wojnę MMA vs Boks, głównie UFC vs Boks. Floyd walczy 19 września z Marquezem. W tym samym dniu organizowana jest gala UFC 103, na której odbędzie się miedzy innymi pojedynek Franklin vs Belfort i Cro Cop vs Santos. Jak myślicie które wydarzenie sprzeda więcej ppv? Ja stawiam na "pięknisia", w koncu to jego powrót, każdy chce zobaczyc w jakiej jest dyspozycji, tak sądze. Te wydarzenia w jakimś procencie "powiedzą" nam kto jest liderem.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

Wiecej