SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079








Na tych filmach też widać jak pojednym ciosie leżą i wcale się nie podnoszą tylko leżą z wstrząśnięciem mózgu

Sorry, że nie edytowałem.

Zmieniony przez - PETEK08 w dniu 2009-08-28 17:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
WBC ale KO po pierwszym pojedyńczym trafieniu to raczej rzadkość i wyjątek jak potwierdzają filmiki PETKA. Zrazum że łatwiej jest komuś wejść w nogi niż zrobić KO jednym ciosem. Nie skreślam oczywiście bokserów na ulicy ale grappplerzy mają po prostu łatwiej i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582






"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Nie twierdze że jedno uderzenie zabija. Twierdze że jedno uderzenie (nie koniecznie bomba) może sprawić że przeciwnik nie będzie w stanie dalej walczyć, skoro leży i nie odpowiada, dalsze uderzanie może go...Zabić? Jeśli trafisz, jeśli wykorzystasz błąd przeciwnika, możesz wygrać. Przykładów można podawać wiele, każdy jest inny. Na twoim filmiku przyjechała po jednego karetka, czyżbyś nie zauważył Ja biore przykłady z życia (swojego) i tam często uderzenie konczy walkę, często to jest KO, często ktoś po prostu nie jest w stanie walczyć, ale się rusza...Zazwyczaj nie wrzucam filmików, dla mnie to głupota. Ale mnie sprowokowałeś. Jak widzisz absolutna czołówka MMA, nie była w stanie nic zrobić, dalsze uderzanie byłoby może nawet śmiertelne w skutkach. Przypominam że to czołówka światowa MMA. Gdyby uderzali prawdziwi bokserzy mogłoby się gorzej skończyć. Zaraz napiszesz:Prawdziwi bokserzy by już dawno leżeli. W MMA możliwe, na ulicy, nie koniecznie!! Jeżeli nadal będziesz dawał głupie filmiki to raczej sobie nie popiszemy. Albo wrzuce ci film z Lee jak rozkłada dwudziestu na raz Nie chce mi się 100 razy powtarzać, pisałem na temat skuteczności kilka postów wyżej, doczytaj sobie. Jak chcesz wrzucać durne filmiki to sobie nowy temat załóż. Tyle zostało napisane w tym temacie, a ty wciąż swoje, ile można. Elo

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-08-28 18:54:08

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-08-28 18:55:23

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
WBC- te filmiki wrzuciłem po to żeby pokazać, że nie zawsze jeden cios to koniec. Ci kolesie nie padli po jednym ciosie,a gdyby to byli ludzie z mma to by jeszcze walka się toczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A ja wam udowodnie że jeden może rozwalić czterdziestu i to z dziurą w brzuchu






A prawda jest taka że chwytaczom jest łatwiej i nie ma sensu żadnych filmików więcej wklejać

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-28 19:36:42

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-28 19:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
No Petek, na moich filmach widać jak sie walka by toczyła, jeszcze troche a musiałby przyjść ksiądz... Nie każde skuteczne uderzenie bokserskie oznacza KO. Nie każdy zapaśniczy rzut kończy walkę, tyle. Ja tam wole Jeta LiP.s z pewnością łatwiej chwytaczom obalić... Co nie oznacza że zawsze wyjdzie a jak wyjdzie to nie zawsze w 100% zadziała. Temat rzeka. Wychodze!!

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-08-28 19:43:39

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
WBC na mma-tv rejestracja jest za free potem musisz sciągnąć sopcasta i wchodząc na mma-tv(jak jesteś zarejestrowany) masz tam video stream dajesz sopcast streams i przyciskasz na mma-tv(24267) i jak masz zainstalowanego sopcasta to ci się on włacza i oglądzasz gale. Powinneś sam sie skapnąć jak ne rozumiesz mojej instrukcji. Gale jest w niedziele od 4 rano gorąco polecam tu masz rozpiske http://***************/rozpiski/ufc-102/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
WBC no to doszliśmy do porozumienia. Chwytacze mają łatwiej ale też lekko nie mają

P.S. ale Jet Li nie łamie kości w takim stylu

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-28 20:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
MMA jest brzydkim sportem ale szybko się rozwija.

a Boks to boks sport bardzo piękny i finezyjny takie moje zdanie.

Jak MMA będzie sportem olimpijskim to naborę trochę szacunku do niego choć lubię oglądać te walki

.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium