SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
PETEK08 nie musze się wszystkim chwalić,a co do moich danych w profilu to za***any twój interes.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Skad wiesz że umieja wiecej ode mnie? Znasz mnie? Widziałeś mnie na treningu? NIE! Wiec zamknij morde i przestań obrażać ludzi przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ty umiesz cwaniakować tylko sam zamknij morde.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
nie musze się wszystkim chwalić- to czemu w profilu masz napisane, że zaczniesz trenować? gdybyś się nie chwalił napisałbyś, że nie trenujesz.
A co do profilu to jest on po to, aby każdy wiedział z kim i na jakim poziomie prowadzi dyskusje.
Cała ta sytuacja zakończy się tak, że zajedziemy Cię jak Stalkera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
****a kto kogo pierwszy zaczął obrażać? TY! Wiec sie tak nie napinaj bo to nie twoje forum i nie bedziesz mi mówił co mam pisać i gdzie. Jak robie coś nie tak to od tego są Moderatorzy a nie ty!

Zapomniałem dodać PAJACUUU!!!

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-16 20:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
i tak jesteście po***ami i nic to nie zmieni

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
a to że trenujesz rok to nie udowadnia że coś wiesz o tym sporcie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A ty i tak jesteś napinaczem z ZEROWYM stażem SW który ma odwage pouczać bardziej doświadczonych ludzi od siebie... niestety tylko przez internet. Poza tym obrażasz ludzi bez powodu a to znaczy że jesteś po prostu chamem. Do tego chciałbyś mówić innym co mają pisać na forum i gdzie bo pewnie koledzy ci w szkole kanapki zabierali!!!Do tego nie umiesz czytać profili i edytować postów HAHAHA

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-16 20:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Arek i Petek po co się sprzeczać, przecież nie on tu decyduje. Kasowali nam tematy, to niby gdzie k***a mamy pisać? Mieliśmy chyba z 4 spamy, pretensje miej do modów nie do nas. Idz lepiej poćwicz na padzie z kolegami! Pewnie zaje***cie wymiatają na playu. Raz kolego że ty nie decydujesz o tym kto ma gdzie pisać, dwa że dopiero od września ( o ile w ogóle) zapisujesz się na sw, trzy po co tutaj piszesz skoro masz blade pojęcie jak wyglądają realia? Nie trenujesz, nie walczyłeś na zawodach, to co ty możesz wiedzieć? Kłócisz się za to jak "stary wyjadacz", do czego to dochodzi

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
panie *****u po to są specjalne tematy zwane spamem żeby tam spamować, jeżeli tacy *****e jak wy tego nie rozumieją to

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium