SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
WBC jeszcze nie spotkałem sie z chwytaczem (przynajmniej u mnie na sekcji BJJ) który uważałby bokserów za chłopców do bicia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie mówie że kava jest skuteczna tylko kopniak w jajca z całej siły nikt nie wytrzyma,(chyba że zamiast ****a masz stalową rurke)
to wyżej, Oczywiście nie tyczy to do nikogo się was, żeby nie było.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Koks ja wiem że jest skuteczna. Jeżeli trafisz a to może być trudniejsze niż lewy prosty czy wejście w nogi.

WBC co do tego słynnego parterowca to pewnie chodzi ci o Bustamante "nie przestrasze sie nikogo kto nie zna BJJ chocby był potworem" czy jakoś tak

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-26 12:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
arek czasem łatwiej kopnąć w jajca niż trafić sierpem lub prostym.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Jeżeli przeciwnik jest gotowy do walki (tzn. stoi w pozycji walki) to trafienie w jaja graniczy z cudem. Naprawde!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Koks- jak zablokowałeś kopnięcie na jaja?

Co do tego kopniecia to: człowiek nie potrafiący się bić na 99% będzie machał cepy, za nim załapie, że może kopnąć w krok to już leży. Walczący bokser na ulicy bedzie najpierw uderzał prostymi (odruchowo), a nie kopał w jaja. Koleś z mma/chwytacz będzie starał się sprowadzić na glebe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Chyba że trafisz na combatowca i zarobisz kopa w jaja i palucha w okoA tak serio to ludzi obudźcie sie w ferworze walki nie ma czasu na takie coś jak kop w jaja. Ta technika zadzaiła ale tylko z zaskoczenia na nieprzygotowanego napastnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Nie nie chodzi mi Arek o niego. Ten słynny parterowiec jest z naszego kraju. Ale to nie istotne. Ja chce 19 września

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
To powiedz o kogo chodzi bom ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Nie powiem

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium