SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Paco,co pisze i czym przecze? podaj przyklad.
Jesli chcesz podyskutowac merytorycznie,to zapraszam. Masz tam cztery punkty ktore napisalem.Mozesz na nie odpowiedziec. Jesli uwazasz ze cos przekrecilem,to pokaz gdzie. Chetnie sprostuje.
A moim wiekiem sie nie przejmuj- ja zawsze bylem emocjonalnie i umyslowo duzo ...mlodszy

Zmieniony przez - torpedo IS w dniu 2009-08-26 17:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
odpowiadam
1.Wand i Leasner -no kurva na zdrowy rozum cały rok na pompie a o Lesnerze nie wspomne..kiedyś czytałem cykl z Pride Wanderleia.
2.Nie twierdze że idą na mma same tępaki łyse ,ale większości idą i cwaniakują po 2 treningach(nie wszyscy)poza tym żeby walczyć w formule mma nie trzeba takich umiejętności jak w boksie.
3.po pierwsze Brocka szanuje i podziwiam że nabrał techniki w małym odstępie czasu ale to nie może tak być że gwiazdy wchodzą do MMA i zdobywają pas bo to nie fer..niedługo wejdzie do klatki Batista,Undertaker,Big Show same kasy , gdzie liczy się tylko siła.Oni działają na szkode tego sportu.
4.Bo jest brutalne np.kolano na pysk tyle w tym punkcie..


a to że mma się interesują huligani i młodzi to ci każdy powie nie oszukuj się tak jest młodzi jarają się krwią i ustwkami na dziuelnicy.

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
torpedo jak ciebie uraziłem to sorry,jesteś starszy i szanuje osoby starsze dlatego sorry jak co

Zmieniony przez - Paco19 w dniu 2009-08-26 17:52:51

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
I Ty mi zazucales,ze czytam z niezrozumieniem
1.- Ani Wanda,ani Lesnara nie zlapali na dopingu ani razu. Czy to oznacza,ze nie brali? NIE! To Ci wlasnie tam napisalem- BIORA WSZYSCY W ZAWODOWYM SPORCIE Dziwne jest,ze patrzysz tylko na koksy pod katem postury.
2.- jest takie powiedzenie: kto sie ciu*a urodzil,kanarkiem nie zdechnie. Jak ktos jest cwaniak,to po prostu Nim jest niezaleznie od tego czy pojdzie na boks,bjj,czy szachy. Swoja droga WSZYSTKIE cwaniaczki jakie sie pojawili w sekcji szybko rezygnowali,albo nabierali oglady. Dziwne,nie?
3.- Lesnar dostanie predzej czy pozniej baty,a na poziomie mistrzowskim moglby walczyc jeszcze tylko jeden z WWE. Reszta moze zapychac podrzedne gale.
4.- Kolano na glowe,jak i soccer i stomp sa bardzo brutalne (btw kolano na glowe i w stojce zbierzesz),ale najwyzej zlamie Ci sie nos.A strzaly na pysk po kilkaset w jeden dzien z kolei wygladaja bardzo fajnie techniczne,ale z biegiem czasu robia z Ciebie wrak czlowieka. Tak wiec nie wszystko co brutalne na pierwszy rzut oka dewastuje organizm i na odwrot.

Zmieniony przez - torpedo IS w dniu 2009-08-26 17:57:45

Zmieniony przez - torpedo IS w dniu 2009-08-26 17:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
dobra jesteśmy kwita każdy ma swoje zdanie:)

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Paco,jaw ogole sie nie spinam.Moze napisalem to zbyt grubiansko, ale oczywiscie chodzi mi tylko o dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
no i o to chodzi...... peace

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
WBC napisał:
"który ze sportów jest najbardziej efektywny jeśli chodzi o samoobronę?
Boks"

NIE! A dlaczego? Pisałem w tym temacie conajmniej 3 razy i nie chce mi sie powtarzać. Jakie sporty uważam za efektywniejsze?

primo: MMA
secundo: MT
tercio: BJJ

Takie jest moje zdanie i nudzą mnie już twoje wypowiedzi na temat boksu na ulicy WBC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Paco- a czy ja napisałem, że Tyson dostał propozycje 2 lata temu...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
do samoobrony najlepsza jest ruska SYSTEMA :)


Petek nawet jakby dostał 10 lat temu to to nie jest to mi chodzi o to jak Tyson miał 20-25 lat

Jestem Szefem własnego życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium