SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do kiedy rozciaganie???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
witam mam kolegę i w jego imieniu pisze bo on nie ma dostępu do neta a ja nie znam odpowiedzi otóż ma on 19 lat ale jest słabo rozciągnięty nigdy nie chodził na żadne sporty walki sam tez się nie rozciągał poleciłem mu plan do rozciągania z tego działu ale on podobno słyszał że w jego wieku już się nie rozciągnie bo yyy nie może bo już się mu łopatka w tym wieku czy cos tam,,,, nie wiem dokładnie o co mu chodziło ale chciał żebym na tym forum skąd wziąłem plan się spytał czy to prawda że po skończeniu tyle lat nie ma szans na to by był porozciągany i wysoko kopał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
ja mam 28 lat i juz niestety kiepsko mi idzie rozciaganie . Jednak co zrobic - takie mam biodra kiepskie i nierozbite. Moglem za mlodu sie rozciagac . Tylko do siebie mozna miec pretensje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie trzeba być rozciągniętym żeby wysoko kopać ^^
Może szpagatu nie zrobi ale na pewno się trochę rozciągnie.


Niech nie zapomina o rozciąganiu dynamicznym.

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-08-10 13:04:05

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
Nie trzeba być rozciągniętym żeby wysoko kopać


aby na pewno

on chyba nie chce szpagatu ale być dobrze porozciąganym a słyszał że do pewnego wieku jak się rozciągniemy tak zostanie i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
Zasada jest taka im później tym trudniej i tyle

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
aha
czyli jak się będzie rozciągał to efekty będą dobre czy bardzo słabe

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-10 13:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie trzeba być rozciągniętym żeby wysoko kopać


aby na pewno

U mnie na sekcji były przypadki, że gość do pasa ledwo nogę podnosił a na głowę kopał bez problemu.

Jak zacznie się teraz rozciągać systematycznie to coś z tego będzie. Mam kolegę co w wieku 19 lat rozciągał się trochę później mu przeszło i zaczął znowu koło 30 roku życia po 2 latach zrobił w końcu szpagat.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
efekty będą, z tym że wolniej
z tym kopaniem wysoko bez rozciągnięcia to troche prawdy - mnie do szpagatu tureckiego chyba z pół metra brakuje, a na wysokość swojej głowy kopnięcie okrężne wchodzi mi na lajcie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Dokładnie technika.Koledze bedzie trudniej o szybkie efekty bo miesnie,ściegna sie juz ustabilizowały dlatego będzie musiał się dluzej rozciagać i cierpliwie czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
miesnie,ściegna sie juz ustabilizowały

tego czegoś mi brakowało by się dokładnie wypowiedzieć

a ja też mam pytanie ale do ludzi znających się na tym by w bład nie wprowadzić by mi się to kontuzją jakąś nie skończyło ja do sztuk walk też się wspomagam planami na rozciągnięcie z tego działu
robię ten plan
https://www.sfd.pl/ROZCIĄGANIE!!!!!-t134922.html
tyle że ja na końcu robię rozciąganie izometryczne
https://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html - tu jest opisane

i czy tak mogę????? a wo gule autor obu tekstów w pierwszym linku najpierw robi ćwiczenia statyczne a potem dynamiczne natomiast w drugim linku pisze by najpierw robić dynamiczne potem izomet. a potem statyczne więc jak w końcu





Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-10 14:47:44

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-10 14:48:21

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-10 14:49:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który trening wybrać???

Następny temat

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

WHEY premium