SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
niemam pojęcia o walce ?? wiec zapraszam do Legnicy to sie przekonasz ...

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Nie zamierzam tłuc sie z żołnierzami do których mam OGROMNY szacunek (sam staram sie do WSO WL) ale najlepszymi fajterami (w sensie na gole pięści) to oni nie są i koniec!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Stalker19 zastanów się co piszesz filmik nic szczególnego nie pokazuje widziałem lepsze z Combatem.
Ale bierz z nich przykład i odrąb komuś głowę saperką albo rozedrzyj mu policzki podchodząc od tyłu ^^

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Grozisz mi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Stalker, napisz mi czy my przypadkiem nie jesteśmy w ukrytej kamerze? . Dobry "żołnierski zawodowy fighter" może pokonać dobrego boksera...Na konsoli. Widziałeś kiedyś taki przypadek żeby o tym pisać? Walczyłeś na jakims zawodach? Osiągnięcia? Jaki masz staż treningowy??? Coś mi sie wydaje że szkoda czasu na "przepychanki" z Tobą. P.S no właśnie pisałem że od boksera może być skuteczniejszy zapaśnik (czyli parterowiec) lub "mmamowiec", ale musi mieć dobry "level".

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
ludzie bez przesady niemacie podstawowej wiedzy ... co może zrobić bokser człowiekowi który jest dobry w stylach chwytanych ??? w parterze bokser jest nikim taka prawda ...

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
niemam pojęcia o walce ?? wiec zapraszam do Legnicy to sie przekonasz ...
Na takim treningu jest tak: ja Ci zrobie tak, Ty się obronisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
ludzie bez przesady niemacie podstawowej wiedzy ... - i kto to mówi

Gratuluje. Twój staż to już nie "niewielki" tylko "rośnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
PETEK: On chcial mnie wyzwać na solówke a nie na trening tak myśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Aha już wszystko wiem. Stalker chodziło ci o walke: Żołnierz z karabinem vs bokser/zapaśnik/mma. Teraz to mi się układa wszystko

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium