SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to właściwy trening pod mma

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Witam takie pytanie i od razu mowie zebyscie nie dawali linków do podwieszonyc bo czytałem.

-Czy dobrze bylo jak robilem powiedzmy 7 miesiecy wydolnosciowke 2x w tyg + oczywiscie treningi i aeroby i w zime z 4 miesiace budowałem siłe.
-Ma to wgl sens? , czy podczas robienia siły poprzednio robiona ogolna wydolnosciowka pojdzie w las?

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Gdybys przeczytal podwieszone nie zadawalbys takich pytan, usiadz do tego raz jeszcze na spokojnie, poczytaj o cyklach treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
w jakim celu te areoby?przecież możesz zastosować crossfit wszystko w jednym wytrzymałość+siła+kondycja i ogólna dynamika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
wlasnie j.w zrob crossfit a nie ;p

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
o ile się nie myle to jest dużo rodzajów tego treningu, mogłby ktoś podrzucić link do takiego bardziej nastawionego na sprzęt w siłowni bo jak tu patrze to jakieś pompki brzuszki a takie coś mnie nie bawi. tylko taka mała prośba jakby ktoś był miły

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
do crossfitu wcale dużo sprzętu nie potrzbujesz,sztanga,obciążenie,drążek,kettlebell,piłka lekarska i mnóstwo na tym można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
No sprzęt właśnie mam. Dobra wylane jakoś dam rade

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
do krosfitu potrzeba własnie bardzo duzo sprzętu, zalezy dokłądnie jaki trening to nie jest split, tutaj masz założone wszystkie przyrządy i z jednego lecisz do drugiego, zastanówcie sie czasem co wy tu piszecie.
co do treningu rób 3 miechy 3x w tyg obiegi złożone z ok 10 - 13 cwiczen tak zeby kazda partia dostała po dupie, potem przejdź na siłowy 2-3x w tyg, i raz w tyg rób obieg. i bedzie maszyna. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
3. Nie potrzeba dużo sprzętu

Wiele treningów bazujących na masie własnego ciała nie wymaga dużej ilości sprzętu. Większość treningów
Crossfit może być przeprowadzonych na małej przestrzeni i podstawowym sprzęcie. Będziesz potrzebował gryfu z
obciążeniem, drążka do podciągania, kółek gimnastycznych oraz kilka odważników kettlebell o różnym ciężarze. Z
tym sprzętem, wszystkie WODy mogą być wykonane bez problemu. Jeśli dysponujesz tylko drążkiem to wciąż wiele
treningów jest możliwych do wykonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Geng czytać jeszcze potrafisz ? napisałem że mam w ch*j sprzętu i prosiłbym o przykład crossfitu bazującym na sprzęcie(a nie "Jeśli dysponujesz tylko drążkiem to wciąż wiele
treningów jest możliwych do wykonania") a nie na masie, ale już znalazłem. Na przyszłość czytanie ze zrozumieniem bo się powtarzam drugi raz. Dzięki za odp. temat do zamknięcia

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
odpisaywałem do yo5 nie do Ciebie,dział crossfit jest ale to już pewnie wiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAT i WSOWL 2013

Następny temat

kłopot wśród kumpli

WHEY premium