SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
dobra bez *******enia wbijac do dzilu mma i tam piszemy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Arek- chodziło mi oto, że jeżeli będzie trenował kb to przekona się o jego sile i wyższością nad militarnymi systemami, a gdyby przeskoczył na km, c56 to dalej byłby ślepy na temat innych styli.
Stalker- myślałem, że na kb nie ma kolan.
WBC- o ile się nie myle to najprwdopodobniej w tym temacie to wyczytałem (napewno na tym forum), jak będe miał jutro czas to poszukam dokładnie.
https://www.sfd.pl/Dr_Andrzej_Bryl__podobno_niezły_killer-t127132.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Aha spoko myślełem że porównujesz kb do krav magi gdzie scieme wciskaja nie zrozumialem cie po prostu.

Ale jak założyłem nowy temat specjalnie na to dyskusje to pisać nie ma komu a spam to ****a każden jeden umie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
napisałem że jest to KB z elementami MT . mimo wszystko nie tylko style militarne mnie interesują ale style Chwytane , poprostu lepiej się czuje używając dźwigni niż dostawać po głowie , każdy ma jakieś swoje upodobania jeden woli być chwytaczem innego ciągnie do boksu itp ... jedno i drugie dobre

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
KURRWAAAA nie umiesz CZYTAĆ do*****JJJA napisałem że zrobiłem w dziale MMA oddzielny temat na to a ty dalej tutaj KURRWA spamujesz ja pierrrdole!!

https://www.sfd.pl/Coś_tam_vs_coś_tam-t521722.html

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-16 00:31:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Usuneli nam temat

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dobra to spamujemy dalej tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Stalker wykłócasz się po trzech miesiącach KB i MT no i kilku lekcjach boksu Nic nie wiesz o sw a mimo to twierdzisz że żołnierz z Combata 56 "pozamiata" bokserów, zawodników MMA i wszystkich innych...Gdzie tu sens?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Myśle że Stalker ma racje w przypadku gdy żołnierz ma kałasza z bagnetem albo saperke Na gołe pięści nawet nie ma co fikać do boksera o zawodniku mma nie wspominając!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Stalker napisałeś 3 miesiące KB i MT + kilka treningów boksu, nigdzie nie napisałeś, że to kb z elementami mt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium