SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 2.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 226286

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
Eoghan kup sobie odnovit na stawy a nie ściemniasz ze żelki po to jesz :) pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084


Kasza z piersią kuraka w sosie cygańskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Zjadlem ryz i wypilem bialko po treningu, ale jakos mam ochoty na tosty :S

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
dziś powrót do dietki bo w niedziele impreza i poszło troche browców a w poniedziałek przez niestabilność mojego żołądka i głowy jakoś nie miałem siły trzymać

już gotuje się brązowy ryż, a tuńczyk czeka... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
To ja sobie zjem tosty, mam fajny zytni chleb mmm xD

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
sałatka z tuńczyka kukurydzy i jakichś dziwnych rzeczy i 2 kromki chleba.
Spells0n narobiłeś mi smaka na tosty chamie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Zjadlem 4 =D Czuje maly niedosyt ;<

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084


Takie o zapiekanki, 2 blaszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Wszystkie zjadles ?
Popijam herbatke ^^

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3290
A ja popijam Lipton Ice Tea Lemon - "nowa formuła, jeszcze bardziej intensywny smak świeżych cytryn

Lipton Ice Tea Lemon to orzeźwiająca, mrożona herbata pełna cytrynowej magii. Dzięki niej, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można poczuć południowy klimat cytrusowych gajów. Jej wyjątkowy, zawarty w nowej formule intensywny smak, w jednej chwili pozwala przenieść się nawet do najbardziej odległych, ciepłych krain.

Lipton Ice Tea Lemon to cytrusowe orzeźwienie polecane osobom aktywnym i pragnącym korzystać ze wszystkich uroków otaczającego świata. Przygotowana na bazie czarnej herbaty, z intensywną nutą cytryny oferuje świeżość i pełnię doznań. Każdy, kto prowadzi obfite w wyzwania, nowe doświadczenia oraz wrażenia życie z pewnością potrzebuje orzeźwienia. Nocne spotkanie z przyjaciółmi? Zabawa do białego rana? Taniec w świetle księżyca? Długi spacer w upalne, letnie dni? Wszystkie te aktywności, mimo, iż niezwykle przyjemne są również wyczerpujące i wymagają natychmiastowego orzeźwienia, które daje właśnie naturalnie cytrynowa Lipton Ice Tea Lemon.

Lipton Ice Tea Lemon to mrożony napój przygotowany z najwyższej jakości czarnej herbaty. Swoją odświeżającą mocą mroźnego chłodu oraz cytryn pomaga odzyskać dobrą formę, by ciągle żyć pełnią życia i cieszyć się każdym dniem!"





Zdrówko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- proszę o pomoc

Następny temat

Jak pozbyć się tłuszczu [14 lat]

WHEY premium