SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 2.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 226045

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450


dzień dobry
kawa z mlekiem i tosty z ciemnego pieczywa z ziarnami zmiodem
było więcej, ale nie doczekały zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Dżem dobry!!!

Zoe brawo mleczko widzę jest, A fakt rower plecak i siup, jogurtów można i 5 kupić przecież mają długą datę ważności, a zresztą jak nie otworzysz to mogą leżeć jeszcze dłużej.

Jacq spox myślę że po wczoraj jeszcze nie ważysz 150kg i nie masz bf 30%

A ja zaczynam ładnie dzień
Wsiok+miód+orzechy+rodzynki+Rogalik z masełkiem orzechowym i dżemem truskawkowym (NISKOSŁODZONYM )
Zresztą dzisiaj czeka mnie ważne myślowe przedsięwzięcie i potrzebuje glukozy dla mózgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Jacquess, mnie też czasem dopada takie nieuzasadnione obżarstwo

Zresztą sam wkleiłeś tu zdjęcie, które miało pomóc mi się opanować

Także nie jesteś sam

A tera wcinam sobie arabskie pierniczki własnej roboty
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Galettes_sucrees_-_arabskie_'pierniczki',,44764905,9495.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Jacquess Ja mam to samo brachu nie bój się Ostatnio zjadłem dużą pizze poprzedzoną crunchips'ami paprykowymi, dużym sernikiem na zimno z galaretką, batonami i litrami pepsi Jedząc takie rzeczy czujesz z tego przyjemność.. jeśli coś zostaje to żal to zostawiać, więc jesz dalej.. To tak samo jak z wieloma aspektami życia..

Jak kochasz się z dziewczyną i nie masz już sił to robisz to i tak podświadomie dalej bo nie możesz przestać

Jak raz ukradniesz coś chcesz więcej i więcej, albo żałujesz i nie robisz tego bo Cię męczą wyrzuty ..
(Może wyrzut to dobry znak ;) )
Raz raz zajarasz to stajesz się nałogowcem albo jarasz z umiarem i rozsądkiem, lub też nie powtarzasz tego ..

Więc jak dla mnie to nie jest podświadomość ale pokusa, która w życiu czyha na każdym kroku i której po prostu trzeba sie oprzeć

(szkoda, że w praktyce to nie jest takie proste )

Sory jak coś jest nieczytelne ale dopiero wstałem i mój mózg dopiero się budzi do działania

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-08-15 10:50:27

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-08-15 10:51:35

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-08-15 10:52:58

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Widzisz Jacq nie sr** pod siebie wszyscy są szurnięci

A Slavo trafił w sedno! Chodzi o to że obżeramy sie dlatego że jak jemy raz na rzadki okres te ciastka to żal nam zostawić bo wiem że czeka nas następny okres bez "przyjemności"!! dlatego ja jak już mówiłem nie pozbawiam sie tej odrobiny słodyczy w ciągu dnia czy co drugi dzień

I właśnie wcinam lody z korala BonTon waniliowo-kawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
oj dzisiaj pustki w lodowce to pokusiłem się na dwie kapaneczki z pastą z łososia, o taką :





cholera 100g takiej pasty to 500kcal .. (te pudełko ma 80g)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
myslicie ze ja mam inaczej
kiedys zjadłem pół jabłka i jałem wyrzuty
a jak sa swieta czy gdzies ide i widze placki to sie rzucam jak głupi wszystko bym zjadł,pcham nawet na siłe,bo takie dobre
teraz cały weekend tez sie regeneruje nie chce mis ie diety trzymac tzn. domowe zarcie czasem cos słodkiego jakies owoce
dzis mam imieniny u ciotki beda placki sałatki i sie wacham czy jesc czy nie bo jak sie dosiade to bym tylko jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
E dziku moje Bon Tony mają 220kcal a zjadam 250g jestem lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno na 2 śniadanie - M&M s, ciastka LU Go, 3 śliwki, nektaryny no i trochę czekolady studentskiej

Za chwilę po kurczaka z rożna i pomidory, a na deser zjem lody kręcone śmietankowo-czekoladowe.

Wieczorem może kebab

Moje motto jeszcze na tydzień: najlepszą dietą jest brak diety

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-08-15 13:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Ja zaraz ide robić ciasto, mam nadzieje że mi wyjdzie i bedzie dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- proszę o pomoc

Następny temat

Jak pozbyć się tłuszczu [14 lat]

WHEY premium