SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 2.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225535

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Koleś ma racje. Swego czasu tez stosowałem prymitywna redukcje i oczywiscie błędna metode "mniej = lepiej" jaki efekt? 2 miesiace zmarnowane, miecho popalone, tłuszcz lekko spadł, ale efekt z całą pewnoscia nie współmierny ani do rezimu dietetycznego ani do ogromnej dawki wysiłku. Nie polecam

Jem Twaróg półtłusty i siemie lniane.

Zmieniony przez - Grzechu. w dniu 2008-08-21 22:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
człowiek uczy sie na błędach, też przez to przechodziłem ale nie były to stracone miesiące bo dały mi do myślenia ] pzdr.

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-08-21 22:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
No chłopaki spoko przez głupią redukcje w systemie "żeby szybko" to chyba większość przechodziła Ja to chyba jestem najlepszy
I wiem że z takimi pomysłami to trzeba ostro bo można sobie krzywdę zrobić ja gdybym nie miał silnego organizmu to pewnie bym źle skończył, bo moja koleżanka tak ostro "redukował" że soki żołądkowe nadtrawiły jej żołądek Więc muszę to powiedzieć ale gościu jesteś d**** (wybaczcie) opamiętaj się i lecz!! Bo ja rozumie mało jeść ale jak ty przy tym robisz treningi to to jest zaburzenie odżywiania(poczytaj o tym na jakichś portalach medycznych albo zapytaj lekarza bo nazwy nie pamiętam, ale to sie w anoreksje może przerodzić). Masz jeden organizm więc go nie zepsuj

Btw. Na kolacje syrek z pieczarkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Poprzez takie odzywianie czasem robia sie deficyty rzędu 1000 - 1500 kcal. wliczajac aktywnosc i takie powiedzmy 1200 kcal no ale nie spamujmy juz =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
no dobra dobra otworzyłem z 10 stron i będe układał...i sie do tego stosował...a co do tego ze to przejdzie w anoreksje...mam do zrzucenia 13 kilogramów wiec raczej anorksji niema i nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
Anoreksja moze dosiegnac nawet lekko zatłuszczonego i postepować ponieważ jest to choroba o podłozu psychicznym, waga nie ma tu duzo do rzeczy.





Pyszny puszysty omlet zpłatków owsianych czekoladowo - kokosowy z dodatkiem aromatu migdałowego i żurawiny. <3 !!



Zmieniony przez - Grzechu. w dniu 2008-08-22 07:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
teraz ułozułem...5 posiłków w ciągu dnia...1600 kcal 1,9 g białka na 1 kg...lepiej...czy kalorii nadal za mało...ale podkreślam...to redukcjia jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
UWAGA UWAGA!!!!! CIASTO DROŻDŻOWE (takie mooooookre i delikatne...) ze śliwkami)) + herbatka erl grey:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821


zaszalełem z piciem ... Znacie Leona, każdy go zna, on zawsze fajne pomysły ma

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Oreamnos sorry ale to nie ten temat nie rób zamieszania

Refluxxx zgaduję że aparat Canona masz

A ja jem jogurt wif musli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- proszę o pomoc

Następny temat

Jak pozbyć się tłuszczu [14 lat]

WHEY premium