SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk-dziennik treningowy v-ce Mistrza Świata

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 102740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
widać zdecydowaną poprawę od Pucharu Polski, świetna forma, pozostaje życzyć powodzenia Tobie jak i całej kadrze. Oby podróż nie odbiła się na formie, chodź inne reprezentacje również się z tym borykają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Myśle że pudło bedzie,czego życzę nie zawacham się też powiedzieć że bicepsy przodem najlepsze w polskiej kulturystyce jedynie wydaje mi się ze bokiem barki troche za male sie wydaja wzgledem ramion.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Ja rowniez mysle, ze teraz forma jest zdecydowanie lepsza od tej na Pucharze Polski i moze byc ciekawie:) zycze pudla!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to tylko zdjeica ale co musi byc na zywo!!! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
No zobaczymy juz niebawem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak Andrzej wroci to napewno zda szczegolowa relacje ja moge napisac tylko tele ludziom co jeszcze nie wiedza ze Andrzej zajal 4 miejsce niestetty nie oczko wyzej chociaz po polfinalach byl zdecydowanie 3 !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Gratulacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Wczoraj wrociłem z MŚ w Ekwadorze.Była to najdłuższa podróż na zawody w miom życiu.Na początek 2 godz.lotu do Amsterdamu a potem 13 godz.do Ekwadoru.Podróz minęła nawet w porządku chociaż umęczyła.Już w samolocie zaczęły się przygody.Marek nagle dostał ostrego zatrucia pokarmowego,widzielismy jak sie męczył a co gorsza do konca dnia nic nie mógł jesc.Jak się potem okazało zbawienne było dla niego,że przeszedł to jeszcze przed weryfikacją.
Następnego dnia zeszlismy na ważenie i nastepny kłopot Karol miał jeszcze nadwagę i musiał sporo biegac po schodach ale udało sie.Po weryfikacji poszlismy do swoich pokoi żeby sie wyspac bo rano o 8 00 byl transport na eliminacje.Wieczorem czułem,że cos jest nie tak z żołądkiem i całą noc sie męczyłem żeby o 6 00 wymiotowac jak kot.Wyrwało ze mnie wszystko i nawet fizycznie nie było mozliwosci żeby jechac o 8 00 na zawody.Postanowilem że dojade pozniej taksowką bo moja kategoria i tak bedzie na koncu,Tomek też miał zatrucie więc musielismy jakos dojsc do siebie.Najgorsze,że nie mogłem w siebie wmusic nawet 100g ryżu.No to po MŚ-pomyslałem.Przy takiej chorobie mięsnie szybko tracą na pełnosci,twardosci i gęstosci.O 14 00 byłem chociaz w stanie stanąc na nogi i pojechalismy na eliminacje.Mimo tych kłopotów postanwilem powalczyc takimi kartami jakie mam i poszlo niezle.Wyszedłem do pierwszego porownania razem z Markiem,i dwoma innymi zawodnikami.Potem juz nas nie porowywali co bardzo dobrze rokowało.Jak sie potem okazało po pierwszym dniu byłem niezagrozony na 3 miejscu.Niestety nie utrzymalem swojej pozycji z półfinałów i wyprzedził mnie mistrz swiata z ubiegłego roku Słowak który przeskoczył az o 3 oczka z 5 na drugie miejsce.Miałm juz medal w ręku ale mi się wymknał.Tak bywa w sporcie.Czuje wielki niedosyt ale nie załamuje rąk.Obiecalem sobie,że jeżeli bede się przygotowywal na MŚ to będę duzo lepszy i jakos sie zabezpiecze przed niespodziankami egzotycznych krajów.

Dzisiaj po tygodniowej przerwie pcwiczyłem plecy.Ruszyłem je trochę głownie na wyciągach i maszynach w ilosci 12-15 powt,wszystkiego jakies 12 serii.

Kilka fotek z pobytu w Ekwadorze














Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PEAK Delicious Whey Protein 2260g

Następny temat

MASA - przykłądowy plan na Masę

WHEY premium