SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pepo, ale plecy . Rzeźnia!

No i cały czas niski BF - tylko podziwiać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
tomasz_77

Ciężko mi stwierdzić jaki plan jest najbardziej wartościowy. Szczerze powiem tak:
Tak na prawdę dietę trzymałem po macoszemu, nie ukrywając opuszczałem czasami serie z lenistwateraz jestem zły przez to niestety.

Cięzko mi napisac jaki plan jest lepszy bo najważniejsza jest i tak odpowiednia dieta.
Co do planów chwale sobie prostą liniową progresję z ciężarem np.:
przysiad
5x60%
5x70%
5x80%
itp.

Zaniżone ciężary i powolna lecz długotrwała progresja to najlepsze co może byćbo masy nie buduje się tylko na wielkich ciężarach...

po walce ze splitem przerzuciłem się na HST...odrazu poszły 2 planiki teraz może wrócę po wakacjach do niego.

Nie boje się zaryzykować ćwiczyć planem mało stosowanym bo coś mi tam spadnie(siła, masa)taki był plan Billa Starr'a 5x5. Bałem sie że nie wypali. Mało osób go zna a praktycznie najlepsze osiągi w podstawowych ćwiczeniach uzyskałem zarówno masowe i siłowe.
Teraz wiem że nie warto tak podchodzić do sprawy bo tylko poprzez odkrywanie nowych rzeczy wzbgacamy nasze doświadczenie.
Dzięki 5x5 dowiedziałem sie że na moją Ekto-budowę ciała zakres 5 powtórzeń sprawdza się dosyć dobrze

Co do skrzywienia to zarówno na bilansach jak i komisji wojskowej stwierdzono ze mam prosty kręgosłup... może krzywo stanęło mi się albo mam takie przyczepy miesni.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Teraz kolej na mnie


Ćwiczę na siłowni już 3 lata. Większość pewnie powie, że mało osiągnąłem jak na tyle lat, ale kulturystykę póki co traktuję bardzo amatorsko, a treningi bardzo lubię i chyba nigdy z nich nigdy nie zrezygnuje.

Chciałbym bardziej zaangażować się w ten sport, jednak póki się uczę i jestem na utrzymaniu rodziców, nie ma mowy o żadnej diecie itp.


Jem 3-5 posiłków dziennie, mojej diecie wiele brakuje do kulturystycznej. Czasem sięgnę po jakieś odżywki(białko, kreatyna).

Więcej o mnie w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481






1


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2008-08-06 22:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
mam nadzieje ze nick tylko zmyslony:) bo tu ALTERNATYWNA DROGA:) sylwetka bardzo dobra i estetyczna i zaslugujaca na soga

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Nick wizal sie stad, ze kumple tak na mnie mowili w szkole

Z koksem nie mam nic wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Stpierre, to mnie zainteresowałeś tym treningiem 5x5.

Z tego co tak na szybko się zorientowałem to jest to trening (natrafiłem na informacje o różnych wersjach) całego ciała, oparty o podstawowe, złożone ćwiczenia. Ćwiczy się 3 razy w tygodniu.

Całkiem podobnie jak HST. Z tym, że progresje jakie podałeś są większe od standardowych 5 % w HST. Poczytam jeszcze o tych treningach 5x5.

Ja jeszcze szukam jaka ilość powtórzeń najlepiej na mnie działa. A jako, że doświadczenie mam jeszcze małe to w dużym stopniu sugeruję się tym co wyczytałem i to sprawdzam (czyli ilość powtórzeń od 6, 8 do 12). Ciekawe czy to ma tak duże znaczenie, ta ilość powtórzeń??


Polskikoks, ta data na zdjęciu to chyba źle sformatowana jest ??

A sylwetka ogólnie estetycznie, bardzo fanie. Klatę masz w miarę dobrze rozbudowaną. Takie wrażenie przynajmniej sprawia na ostatnim zdjęciu.

W jaki sposób ją cwiczyłeś ??

Pytam się ponieważ jest to część ciała, którą chciałbym u siebie wyćwiczyć.

Jem 3-5 posiłków dziennie, mojej diecie wiele brakuje do kulturystycznej. Czasem sięgnę po jakieś odżywki(białko, kreatyna).

jak widać można bez precyzyjnej diety.

Alternatywa może także oznaczać luźniejsze, właśnie amatorskie, rekreacyjne podejście do ćwiczeń, diety itd.

Kiedyś ćwiczyłem na siłowni. Odżywianiem się w ogóle nie przejmowałem. Jadłem to co mi mama dawał i efekty ćwiczeń też miałem. Pewnie byłby większe gdybym większa uwagę do odżywiana przykładał ale tak, czy inaczej to myślę, że trening to podstawa.

Chociaż nie wiem czy byłby większe biorąc pod uwagę, że niektórzy uważają, że nie można jednocześnie spalać tłuszczu i budować mięśni a mi wtedy to jakoś samo wyszło. Zapewne byłby większe efekty, ten ostatni akapit to tak trochę prowokacyjnie napisałem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Tak, data na zdjeciu jest zle sformatowana, zdjecia sa z tego roku.

Z klatka mialem rowniez problem, katujac ja splitem(Za duzo serii, wiekszosc do upadku), pozniej przeszedlem na fbw, a powyzsze zdjecia robione sa po 2 cyklach HST(Cw na klatke jakie stosowalem to dipsy i wyciskanie lezac). Obecnie na wyglad i sile klatki nie moge narzekac.

Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2008-08-07 10:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
po 5x5 napisze coś w weekend;:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
polskikoks swietna sylwetka.

Wole wydac na piwo kase niz na suple i odzywki.
kilobb BAN.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium