SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Sowini dzieki za porady ale nawet nie wiem jak je zastosowac.
Ja tez juz olalem mase. Raczej wolalbym schudnac ale na dobrych checiach sie konczy.
Budyn91 dam znac jak skoncze. Poki co dzis ledwo zrobilem 9 11 9 9 11 w podciaganiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
dzieki wiec czekam:) powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317


Jeszcze plecy z wczoraj po dipsach wrzucam.
Zapomnialem napisac, ze jeszcze wrocilem do ekspandera bo barki mam kiepskie.
Nastepne fotki i relacje jak dojde do 30 powt. (pewnie nigdy).
Sowini nawet nie komentuj póz, oswietlenia i opalenizny.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
nie nooo jest dobrze choć mogłbyś lepiej zademonstrować swoją muskulaturę.sprawiasz wrażenie myślącego faceta więc wydaje mi się że udoskonalisz z czasem sztukę demonstrowania ciała do fotografii.ok nie czepiam się światła,opalenizny i pozy-jest dobrze ale zwróć uwagę na drugi plan czyli tło.ten bałagan w tle odwraca uwagę i czyni zdjęcie nieestetycznym co w pewnym sensie pośrednio również zaburza to co chcesz pokazać
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Sie czepia
A tak powaznie dzieki za uwagi.

EDIT

Cze Budyn91.
Nie wiedzialem gdzie Ci odpisac jak mi poszlo z programem z podciaganie.pl to napisze tutaj.
Na etapie 16-20 dalem sobie spokoj bo sie przetrenowalem. Po jednym z treningow glowa mnie rozbolala i rzygać mi sie chcialo.
Ogolnie ilosc powt. poszla do przodu ale wiąże to bardziej z jakimkolwiek systematycznym treningiem z progrsja (objetosci w tym przypadku) niz akurat z tym treningiem.

Ostatnio eksperymentuje ze wszystkim co mi sie nawinie bo cwicze tylko z ciezarem ciala.
Teraz zaczynam treningi pavla tsatsouline'a bo przez przypadek na forum ktos napisal o nich.
Metoda drabiny. Wczoraj zrobilem w sumie 104 dipsy na treningu i czulem sie ok. Dzis nie moglem zrobic podciagania ta metoda bo mnie wszystko bolalo.
Wazne, ze sa zmiany.


Zmieniony przez - kilobb w dniu 2010-09-08 23:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
bardzo dziekuje ze pamietales i poinformowales mnie:) zycze powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156


takie jedno na pompie

Zmieniony przez - nowy6789 w dniu 2010-11-01 10:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
.

Zmieniony przez - czemon w dniu 2010-11-25 14:04:38

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
dobre okablowanie oby tak dalej
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
hj

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2010-11-30 17:46:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium