SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Jasne, że moja sprawa - ale właśnie pytam Was po to, żeby uzupełnić swoją wiedzę i ustalić czy trenując w ten sposób osiągnę swoje cele :)

Zmieniony przez - Pusztun w dniu 2009-06-06 20:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140


8tyg cykl przed i po.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20131
MadHuman, moglbys napisac jak wygladasz z wymiarami? tak pi razy oko chociaz. jestem ciekawy co sklada sie na taki wyglad i proporcje przy takim bf'ie. bylbym bardzo wdzieczny.
sylwetka bardzo fajna. szczerze zazdroszcze.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6942
dzieki za mile slowa. wzrost 184, waga rano na czczo 83-84, pas 76-77, udo 60, lydka 43, klatka 111-112, przedramie tylko 33-34, ramie 41-42(nie trenuje bezposrenio ramion od prawie 2 lat). jesli jeszcze cos cie interesuje to pytaj, napewno odpowiem. pozdrawiam M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20131
dzieki za odpowiedz.
moglbys napisac cos wiecej o tym, jak trenujesz? domyslam sie, ze cos na zasadzie fbw, lub push/pull, skoro nie cwiczysz bezposrednio ramion.
uzywasz duzych ciezarow?

wazac te 120kg tez trenowales, czy byles po prostu spaslakiem i wziales sie za siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6942
w zasadzie obecnie na silowni cwicze 2 razy w tygodni, z braku czasu. po sesji biore sie ostro za siebie. na silowni skupiam sie na cwiczeniach wielostaawowych tj: wyciskanie na plaskiej, pompki na poreczach, zarzut z kolan+wyciskanie, podciaganie na drazku, wioslowanie pol- lub sztanga. nogi pare serii przysiadow, opcjonalnie co jakies 2 tygodnie pare serii martwego.przewaznie okolo 5 serii po 6-12 powtorzen, choc czesciej robilem ~6 ruchow. cwicze tez w domu, skupiam sie na cwiczeniach gimnastycznych, roznego rodzaju pompki, dipsy, pompki w staniu na rekach itp. wazac 120 cwiczylem, mialem te 46 w ramieniu, 78 w udzie, ale w pasie okolo 100, wiec troche tego bylo, ale zatluszczone i takiej sobie jakosci. zrobilem redukcje, teraz ustabilizowalem diete, i przez wakacje biore sie za siebie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317


Mad Human, Kris i inni znacznie podniesli poprzeczke wiec prosze o wyrozumialosc.
Obecnie staram sie troche sadla zrzucic co jest trudne przy siedzacym trybie zycia. Do tego trudno zrezygnowac z wieczornego piwka przy filmie i podjadania wieczorem.
Moja waga obecnie 92 kg. Troche schudlem.
Trening dipsy i drazek w ilosci po 2 serie w kazdym minicyklu. Do tego rozciaganie gum na rozgrzewke i evil wheel co pokaze na kolejnym zdjeciu (bez progresji). Juz tak od kilku dobrych miesiecy albo i wiecej robie. Trening bardzo mi sie podoba bo jest krotki ale daje w kosc. Hehe w sumie 4 serie :).
Nie pamietam kiedy ostatnio cwiczylem sztanga.
Tym razem przodem bo plecy juz pokazywalem wiele razy.
Ogolnie jestem zadowolony jak na wlozony wklad ale klatka mi sie nie podoba. Zawsze mialem z nia najwieksze problemy. Do tego bardzo jednostronne ciczenia na nia robie od dluzszego czasu (dipsy).
Tyle usprawiedliwien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317


A to evil wheel.
Polecam na wakacje na wyjazdy bo mozna w plecak wrzucic i wogole.
Dobra na brzuch, plecy i klatke. Triceps tez pracuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
solidna meska sylwetka i chyba o to Tobie chodzi, efekty podciagania i dipsow widac najbardziej na ramionach ale jak wiemy plecy sa tez porzadne. Przypomina mi to moja sylwetke jak wazylem okolo 100kg. Ciekawy jestem jaki jest % bf

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Trudno powiedziec.
Teraz troche wyluzowalem z jedzeniem i chce troche zrzucic ale oczywiscie bez szalenstw w postaci diety:).
Robie tez teraz szerzej podchwyt bo mi nadgarstek wysiadl.
Dzieki Kris.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium