SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
moja rada-poczekaj z kreatyną jeszcze rok,a w tym czasie jedz bardzo dużo,wysypiaj się i ćwicz całe ciało,a nie tylko klatkę(tak wynika z fotki,bo klatka odstaje na+ względem niećwiczonego ciała).

BTW.Nie chce nikogo urazić czy coś w tym stylu,ale czasami mam wrażenie,że Alternatywna Droga staje się "zbyt alternatywna" i wchodzą tu zwyczajne leszcze po 15 lat,albo zalane świniaki przed 30stką,a wspólne jest dla nich to,że AD jest jedynym miejscem na forum,gdzie nieważne jak się wygląda,nie zostanie się zjechanym za wygląd,a jedynie komentarz: "spoko...rób hst,trzymaj michę i rośnij".Galeria natomiast stała się miejscem lizodupstwa i kółkiem wzajemnej adoracji...wybaczcie szczerość :]
Dla mnie alternatywny był zawsze Kilob,który robiąc tak mało ćwiczeń,jedząc 2-3 razy dziennie mógł rosnąć i mieć męską(choć "nieplażową") sylwetkę,Kris4real też ładna sylwetka,lepiej odtłuszczona,a na koniec PePoNeNt,który wcinając tony supli,wybrał dla siebie hst,mając sylwetkę o której może sobie pomarzyć sporo niekoksujących osób z treningu dla zaawansowanych.Natomiast część osób wbijających fotki tutaj,albo się nie widzi tego,że się pospieszyła,albo na serio szuka sobie kolegów :) pozdro

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
albo zalane świniaki przed 30stką

Uff myslalem, ze to o mnie ale przeczytalem dalej.

Wiesz nie kontrolujemy nadsylanych zdjec wiec moze rzeczywiscie tak to wyglada.
Czesto ludzie nie trenujacy HST czy FBW nagle wrzucaja tu fotki bo moze mysla, ze skoro to alternatywna droga to mozna wrzucic cokolwiek jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
no ja się z Tobą nie zgadzamAutopsy.zaglądam tu od czasu do czasu i nie spotykam tu ani "zlanych świń" ani "leszczy",sory jest jeden "szczupak"-kto kuma ten wie o kogo chodzi ;) Nie wiem kogo masz na myśli pisząc o lizodupstwie i adorowaniu ale mi sie wydaje że jechanie po ludziach za to że nie mieszczą się w przyjętych przez kogoś standartach jest niczym innym jak brakiem wyczucia lub przejawem własnych kompleksów.No ale żeby nie być hipokrytą napiszę że masz prawo mieć swoje zdanie,zarówno Ty jak i ja,i to jest dla mnie prawdziwa alternatywa.


pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
do Autopsy:
cwicze 4x w tygodniu kazdego dnia inne partie ciala a ostatnimi czasy najwieksze checi mam do barkow i bicepsow.wiec moze to tylko takie zludzenie z ta klata ;) ogolnie czesto gram w pilke nozna i siatkowke dlatego ciezko mi przybrac na wadze i dlatego zdecydowalem sie na suple...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
sory jest jeden "szczupak"-kto kuma ten wie o kogo chodzi ;)

Ja z kolei kiedys wyjechalem z teza, ze alternatywna przestala byc alternatywna bo si epojawilo paru dobrze zbudowanych gosci.
To wszystko wzgledne jest.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Kawał chłopa z Ciebie vcamaro.sporo tkanki tłuszczowej ale widać że ostro tyrasz i nie nasz kompleksów.tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 515 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58552


mozna jechac

Be The Best!!! f*** The Rest!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Nic nie widac.
jak cwiczysz itd?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium