SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki - alternatywna droga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
Ciekawi mnie czy znacie alternatywna drogę ćwiczenia łydek.
Cos ala HIIT a aeroby.
Pozdrawiam,


Witold

Witold

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
KAZDA INNA DROGA JEST ALTERNATYWNA

U MNIE LYDKI SA AKURAT PARTIA CILA, KTORA MUSIALEM PRZESTAC CWICZYC, BY NIE WYGLADAC SMIESZNIE
OD CZASU DO CZASU ROBIE 20 WSPIEC NA KAZDA NOGE Z HANTLA 15 KG
POLECAM OD CZASU DO CZASU TZN SERIE 100 POWTORZEN
MAX POWTORZEN , KROTKA PRZERWA, ZNOWU, I TAK DO 100, BOL, ALE MOZE POMOC PRZELAMAC BARIERE WZROSTU

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
Biniu,
Ja mam odwrotny problem. Chcę je zwiększyć i to znacząco.

BTW, ten twoj trening 100x musi trwać chyba ponad godzinę



Witold

Witold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie, gdzie , skadze
raczej okolo 5 min max

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
OK. Chyba źle zrozumiałem.
CZyli liczba powtórzeń we wszystkich seriach = 100. OK?

Jeśli chodzi o taki trening to go praktycznie robię. Poźniej jeszcze dobijam łydki wspięciami zupełnie bez obciążenia.

Biniu, jak często można ćwiczyć łydki. Podobno nawet każdego dnia.

Pozdrawiam,

Witold

Witold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OCZYWISCIE MOWILEM O SERII 1 (LACZNIE 100 POWTORZEN)

Jeśli chodzi o taki trening to go praktycznie robię. Poźniej jeszcze dobijam łydki wspięciami zupełnie bez obciążenia.

JA WLASNIE MOWIE O TRENINGU BEZ OBCIZENIA, CHYBA ZE KTOS MA JUZ MOCNO WYTRENOWANE LYDKI I MUSI DODOAWAC OBCIZENIA, ALE TO DOPIERO PO DOJSCIU DO 100 POWTORZEN BEZ PRZERWY

Biniu, jak często można ćwiczyć łydki. Podobno nawet każdego dnia.
MOZNA NAWET CODIZENNIE, LECZ ZALEZY TO OD STOPNIA INTENSYWNOSCI.
LYDKI SA MALA GRUPA MIESNIOWA I JEST MALA SZANSA, ZE POTRAFIA NAWET PRZY NAJBARDZIEJ INTENSYWNYM TRENINGU PRZETRENOWAC CENTRALNY UKLAD NERWOWY (CUN)
PROSZE JEDNAK PAMIETAC, IZ ZBYT CZESTY TRENINIG (ZBYT DLUGI) MOZE PROWADZIC DO ZMNIEJSZENIA MIESNI


Fakty, nie mity

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-05-16 14:41:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Pite(r) kiedys zamiescil bardzo fajny trening dla lydek
poszukajnie fajnie sie po nim chodzi :>>>


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powrót posta zza maja . Po wpisaniu do wyszukiwarki "hiit" pokazało mi tylko to. Sęk w tym że ten właśnie post bardzo mi pomógł (bueheheh ). W moim aktualnym treningu miałem problemy ze znalezieniem ciężaru (sztangi) z którym mógłbym wykonać 5, 10 i 15 powtórzeń wspięć na łydki . Po odłożeniu 80'ciu kg spowrotem na miejsce spasowałem z głębokim przekonaniem że prędzej mi ramiona odpadną aniżeli wykonam serie negatywne z obciążeniem równym maksymalnie dwóm moim powtórzeniom . 100 mówicie.. hmm


nie za mało, nie za dużo, choć lepiej mniej - niż więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli nie masz ciezaru do treningu lydek w fazie 5 to zaczynaj z wiekszej ilosci powtorzen lub zmnien cwiczenia na lydki

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zdrowo i mądrze schudnąć???

Następny temat

MOJE NOGI :(

WHEY premium