SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Gdyby góra była konkretna, to dałbym foty Jest słabiej i mi się nie podoba. Dam kiedyś fotki jak będę zadowolony.
Nie wiem, czy zeszły mięśnie, czy tłuszcz, ale raczej to drugie w większym stopniu, bo poprawiła się trochę jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33399
sicilia - Sog, gites udziec, masz jakieś odniesienie co do postępów siłowych w konkurencjach trójbojowych (albo głównie w podstawowych ćw.) w ciągu tych 10mcy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
jakoś nie skupiałem się na wynikach siłowych (po pierwsze ćwiczę w chacie, więc nie muszę nikomu nic udowadniać, po drugie i chyba ważniejsze, nie chcę, żeby mnie coś przygniotło ;))
W przysiadzie poszło do przodu może z 30 kg.
W wyciskaniu na klatę nie wiem, bo nie robiłem tego od pół roku.
W martwym ciągu jakieś 50 kg (przez pierwsze 2 miesiące jechałem mniejszymi ciężarami, bo miałem problemy z plecami, które już nie występują)

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-07-19 00:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tomasz z takimi obciazeniami wciaz mozesz robic hack przysiady
www.kulturystyka.pl/atlas
lub wykroki ze sztangielkami

i mimo malego ciezaru mozna dac udom popalić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
sicilia zmiana niesamowita gratulacje i sog

KTOS PYTAL O CIEZARY WKLEJAM CIEZARY MAKSYMALNE DLA 10tek po ostanim hst

Martwy ciag 100kg
Wycisk sztangi 112,5kg ( tu w ostatnim hst poprawilem o 12,5kg)
Wioslowanie ze sztanga 70kg
Wycisk zza barkow 60kg
Przysiad 100kg

Byl to moj 1 hst i przysiady i MC robilem porzadnie 1 raz w zyciu:)


Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-07-19 10:54:01

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
grzdyl zaproponowal zeby oprocz zdjec wklejac wyniki. no to jade:

wzrost 182 cm
waga 59 kg
pas 78 cm
ramie 28,5cm
klata/motyl 91 cm
barki ~107cm
przedramie 25 cm
udo 50/47/37 cm (wysoko, razem z dwuglowym/na srodku/ tuz nad kolanem)
lydka 33,5 cm

wiem ze malo. w poniedzialek zaczalem HST. wrzuce wyniki po skonczeniu 10tek i porownamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
mk92 , skupiaj sie na dobrym jedzeniu do tego dobry trening i waga powinna isc w gore, powodzenia. PAmietaj dieta na plus!

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
taa. staram sie trzymac, a ostatnio mysle o rozpisaniu konkretnej. widzialem u kogos podpis pod wypowiedziami "uloz diete bedziesz wielki"

ps. kris sog za zalozenie posta. Pepo mozna by go podwiesic...

Zmieniony przez - mk92 w dniu 2008-07-19 13:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
na razie nie podwieszamy, bedzie bardziej widoczny..
sicilia rzeczywiscie bardzo dobre efekty, gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
sicilia, jak Ci tak nogi rozwinęło to sylwetkę też pewnie. Aż trudno uwierzyć, że i góra nie jest konkretna.

Pepo, dzięki za linka.
Jak na razie i tak mam sporo modyfikacji w HST, a w kwestii przysiadów intensywnie działało na mnie dołożenie serji w której wykonywałem powolny ruch negatywny, potem do połowy pozytywny, potem znowu do dołu i do góry. Ale taką serie dołożyłem tylko na początku 5.

Jeszcze pomyślę o tych przysiadach, bo na razie to mam wrażenie, że są jakby na granicy rozgrzewki i właściwego treningu.

Kris, ja właśnie pamiętałem, że wspominałeś, że zaniżyłeś maxy dla przysiadów, a z efektów i tak byłeś zadowolony więc się tak nie martwiłem, że ze względnie niewielkimi obciążeniami je robię.

mk92, na podstawie Twojej wagi i wzrostu to pomyślałem, że jesteś o budowie egzomorficznej. A w pasie 78 to dużo ??

W sumie wielkość mięśni to nie wszystko. Na forum b-f jedna osoba zamieściła zdjęcia z efektami paru lat ćwiczeń. Wcale nie maił ogromnych mięśni a bardzo dużo osób się zachwycało. Miał bardzo dobrą rzeźbę, wyraźne mięśnie. Bardzo mało tłuszczu. Nadal miał budowę ciała egzo. Z tym, że bardzo dobrze wyćwiczoną. Maksymalnie wykorzystał plusy takiej budowy ciała - niski poziom tkanki tłuszczowej przez co mięśnie, pomimo, że nie jakieś wielki były bardzo wyraźnie widoczne.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium