SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Kilobb, ramiona konkretne. Masywnie. Kawał chłopa, jak to się mówi. Dobrze jest.

No więc skoro Kilobb znowu obniżył poziom (żartuję ) to może i ja jeszcze jakieś swoje fotki zamieszczę. Może jak skończę ten cykl treningowy.

Jak na razie to chyba wróciłem już do formy z przed roku. Rewelacji nie ma i pewnie nie będzie. Rok temu przemiana z grubasa była jak dla mnie rewelacyjna. Obecnie... mniej więcej stały poziom, a wiele osób tutaj zaprezentowało dość wysoki poziom. Kris też widać, że ciągle do przodu. Gratuluję.

Jak widać temat z przez rok całkiem konkretnie się rozwija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
no ja juz teraz luzuje:)duzo basenu, pilka nozna, rower bo za 2tyg wyjazd do uk na 2 miesiace, cwiczyl bede cos napewno ale bez celow:)praca hotelowa tak wiec aerobow bedzie z 10godz dziennie:d


Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-06-14 22:15:07

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Juz sobie nie wyobrazam innych treningow. Lubie dipsy bardzo. Podciaganie mniej.
Troche sadła zrzuce i bedzie ok jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6636
Kilobb SOG,fajnie,ze w koncu odwazyles sie pokazac sylwetke bez koszulki,przydaloby sie jeszcze zdjecie sylwetki luzem i w troche wiekszym rozmiarze mimo,ze sam jestem zwolennikiem troszke bardziej rozbudowanych planow to po stokroc bardziej podoba mi sie twoje podejscie niz ladujacych w siebie tony supli splitowcow.Wogole uwazam ze twoj plan jest idealnym rozwiazaniem dla poczatkujacych,ktorzy szybko traca zapal bo na tym planie urosna i nie przemecza sobie CUN jak na jakims splicie,a z czasem gdy im sie spodoba moga sie wziasc za bardziej rozbudowane plany. Polecilem ten plan mojemu szczuplemu przyjacielowi i zbudowal 1,5 cm w lapie i wyraznie powiekszyl klatke w miesiac robiac wlasnie tylko dipsy i podciaganie podchwytem mam nadzieje ze rozpowszechniajac Twoj plan nie bede posadzany o naruszanie praw autorskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Fajnie slyszec, ze plan dziala rowniez na innych.
Ispiracje wzialem od Mike Mentzera.
Ja polecam go nie tylko poczatkujacym. Takze tym, ktorzy nie maja czasu za duzo albo poprostu nie chce im sie cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15401
po 2 HST z priorytetem na barki zdjecia z dzisiaj 4 dzień roztrenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Super jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
giba1983 widziałem cię już w GZ

ładnie ubite

Mad Humian też dobra def.
i ogólnie ładnie się to prezentuje


Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-06-18 06:45:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium