SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
sowini jak Jason Statham jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Jasona Stathama ? hmmm,może trochę choć przyznam szczerze że straciłem ostatnio trochę "wycięcia" w miechu w porównaniu z nim -ale z twarzy może bardziej
dzięki za sogi i komy.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156


Ja mam problem z nogami - to chyba przez to że w przeszłości mało jeździłem na rowerze - na klate dźwigam w serii 10 kg więcej niż na nogi i nie bardzo wiem jak mogę je wzmocnić i rozbudować - czy powinienem robić więcej serii na nogi niż na inne partie ? Czy ta dysproporcja pomiędzy nogami a "górą" jest według was duża ? A może powinienem nogi ćwiczyć codziennie ?



Zmieniony przez - nowy6789 w dniu 2010-08-11 23:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317


Ja tam nie widze zadnej dysproporcji.
Tez chcialbym byc tak wyciety jak Ty. Napisz co robisz, co i jak jesz?
Ja sie ostatnio znow zapuscilem. 2 obiady dziennie bez sniadan, mc donaldy, kebaby, pizze i chinczyki robia swoje. Wrocilem do prawie 100 kg. Ale cwicze prawie codziennie wg www.podciaganie.pl. Raz dipsy, raz podciaganie. Musialem jakis sztywny plan obrac bo czuje, ze jak nie mam wytyczonych ram to olewam treningi. Jak robilem HST to wszystko bylo tam ladnie rozpisane. Jak nie robie to zaczalem olewac. Musze ten drazek w koncu przykrecic do sufitu i wrocic do HST (na ramie od dipsow podciagam sie na siedzaco bez ociazenia). Ale poki co chce osiagnac 30 podciagniec i dipsow zeby miec lepszy start w nowe HST. Wtedy dam czadu

Fotka z dziasiaj po treningu podciagania (8 11 8 8 10). Jutro jade dipsy tyle samo powtorzen. Ida mi znacznie latwiej niz podciaganie ale dla prostoty robie to samo zeby sie nie pogubic.

Sowini wydaje mi sie, ze podazamy podobna droga z tym, ze Ty masz diete. U mnie króluje filozofia - nic na sile, kulturystami nigdy nie bedziemy bo juz nie te lata i najzwyczajniej w swiecie po co?
Najwazniejsze zdrowie i byleby jakos wygladac.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
Ja staram sie przytyć bo ważę tylko 60 kg :/ śniadanie zaczynam od kaszy manny z płatkami owsianymi, do tego jajka, w ciągu dnia to różnie zależy co na obiad - pomiędzy domowy posiłkami staram sie jeść jakieś zdrowe rzeczy ale zauważyłem że coś mało tłuszczy zjadam - może to jest przyczyna braku tycia, nie pije żadnych napojów oprócz wody mineralnej niegazowanej albo herbaty od czasu do czasu, z odżywek to od niedawna białko WPC + kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja duzo tluszczow jem. Malo wglowodanow. Za malo bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Siema.Kilobb,w pewnym sensie masz rację co do tej drogi ale mi się wydaje że ja już nie szukam sposobu na mięśnie.po prostu wiem już tyle o tym sporcie że potrafię wytyczyć sobie granice w których chcę i mogę się poruszać bez zbędnego narzekania,katowania i wymyslania sobie niewykonalnych celów.Szkoda mi kasy i czasu na sylwetkę rodem z plakatów i czasopism.Ja ten stan zaliczam do pewnego rodzaju autoakceptacji popartej zdrowym zadowoleniem a wszystko staram sie opierać na samoobserwacji a nie ciągłym naśladownictwie.Wiem że to co napisałem jest dla niektórych mało zrozumiałe ale nie piszę tego by kogoś uświadamiać więc nie ma problemu jak pomyślicie sobie - co on pieprzy?
co do foty to kilobb ja widzę porządną masywną sylwetkę ale pozwól że zwrócę uwagę po raz kolejny na błędy jakie popełniasz przy foceniu.-1 robisz zdjęcie sam sobie 2 'złe" światło 3 brak opalenizny lub efekt "złego" światła.
nowy6789 ja również nie widzę jakichś znacznych dysproporcji a co do tego wyciskania to też tak miałem na początku jak ćwiczyłem tylko klatę.po roku nadrabiania przysiadami siła się wyrównała a teraz jest około 20-30% przewagi w porównaniu z wyciskaniem leżąc.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
witam przepraszam ze troche nie na temat ale chcialem napisac tylko jedna rzecz a mianowicie kiedys wszyscy nie chcieli wierzyc Kilobbowi w jego 3-cwiczeniowy hst (przysiad/mc, dips, podciaganie) a on twierdzil ze na tym planie doszlo do przyrostu miesni. teraz przez 6 tygodni mialem ciezsza prace wakacyjna ale nie chcialem rezygnowac z silowni wiec robilem taki plan: przysiad/mc, dips, drazek, wyc. zolnierskie zeby tylko utzymac forme i okazalo sie ze po miesiacu bez zadnych supli poszla mi lapa do przodu o 0,5cm hehe. tak wlasnie niechcaco zamiast utrzymac mase wymiary poszly do przodu. cos w takich minimalistycznych planach musi byc:) aha klatka tez wydaje sie lepsza - wieksza

Sowini i Kilobb gratuluje - sylwetki super

Kilobb dziala ten plan na podciaganie ktorym cwiczysz?

Zmieniony przez - budyn91 w dniu 2010-08-12 16:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Chyba za wczesnie zebym mogl odpowiedziec.
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
rozumiem wiec jezeli mozesz to daj znac jak skonczysz ten trneing bo z checia bym go sobie zrobil:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium