SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do atletycznej i silnej sylwetki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Nie za bardzo wiedziałem jak nazwać temat, sory :D. Do rzeczy, idę do klasy maturalnej i chciałem trochę przez ten rok przygotować się do testów w wojsku. Chciałbym je zdać jak najlepiej ;) (90-100%). Na wynik ogólny składaja się bieg na 100m, pływanie 50m i podciąganie. Ważę obecnie 75kg/186cm. Chciałbym trochę przybrać na mieśni przy okazji ;), żeby mnie tam nie wyśmiali ;P. NIe chciałbym się zalewać tłuszczem, po prostu zrobić mieśnie (nie jakieś wielkie, proporcjonalne do ciała, atletyczna sylwetka). Przy okazji chciałbym się zapytać jak to jest że ktoś ćwiczy ćwiczy i nagle jest wielki a nie przypominam sobie żeby robił masę(?) (w dodatku w między czasie wchodzi mu potężna rzeźba :O). Od roku szkolnego będe mógł chodzić na siłownie 3x tyg, planowałem rozplanować sobie tydzień w taki sposób:
poniedziałek-siłownia
wtorek-basen (ok 35minut)
środa-siłownia
czw.-basen(35')
pt-siłownia
sb(basen 35')
ndz-sauna/bieg
Myślicie że takie ustawienie jest dobre? Tylko teraz pytanie, jak ćwiczyć na siłce? W domu mam drążek, więc jakieś ćwiczenia mogę robić także w domu. Zależy mi zeby ćwiczyć jak najbardziej efektywnie, z własnym ciężarem itd. Jaki plan treningowy polecacie? Jaką dietkę? Zamieszczam zdjęcia podglądowe, plus zdjęcie brzucha gdy się schylę (w celu oceniania poziomu tkanki tłuszczowej). Pozdrawiam i dizękuje za wszystkie odpowiedzi










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak ktoś jest mały nic nie ćwiczy i nagle jak piszesz jest wielki to znaczy ,że wszedł towar
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan domowy

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium