SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i znow tylko 1300 kcal???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Miało być 1900, ja zaproponowałem 1700kcal, a tu 1300kcal... z takim podejściem to zaburzysz swój układ hormonalny...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ukladaj miske z wyprzedzeniem a nie po fakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ ÓSMY!

Nastawienie:
OK

Dieta:
Nawaliłam przez 2 dni diety ... ale biore się dalej do roboty :)
Wiem że powinnam najpierw liczyć a potem jeść ... myślałam jednak że uda się inaczej. nic bardziej mylnego :/

Ćwiczenia:
Orbitrek 60 min - między 2 a 3 posiłkiem. O godz 19:00.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
warzyw na patelnie nie wliczamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
@PUSHhard ok. dorzucę jeszcze jedno jajko do kolacji skoro warzywka idą precz z rozpiski :)

@annajak Cieszą mnie każde zmiany ... nawet te najmniejsze. Cm są ważne ale głowa mówi nadal "sprawdz kg".

Nie jestem jeszcze na tyle zdyscyplinowana żeby wszystko dopinać na ostatni guzik ... wczorajsze ziemniaki jak zobaczyłam ile maja kcal i btw to mnie zatkało. Byłam napchana a jeszcze 1k kcal zostało do zjedzenia ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No, pyrki mniej kaloryczne i ubozsze w wegle i tak strasznie sie krzyczy, ze tucza hehehe :) Kocham je, szczegolnie potreningowo :) Ale jeszcze bardziej kocham bataty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
W sumie ... raz na jakiś czas to i ja moge wciągnąc batata - też je lubie :)

Mam też pytanko. Jak znowu wyjdzie mi 1300 kcal na koniec dnia to mogę wykorzystać gainera ( +350 kcal) ? mam w domu tego typu specyfiki tylko nie wiem czy lepiej dopchać się tym czy zostawic 1300 na koniec dnia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie, nie dopychaj gejnerem, staraj sie ulozyc normalnie diete. Te specyfiki maja w skladzie rozne rzeczy, wegle proste, zlozone, czesto dodana kreatyne, bcaa itd itd. To nie jest jedzenie. Nic dobrego tak naprawde nie wnosi. Dlaczego jesz dopiero o 12 bo jakos sie nie doczytalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
to doloz jeszcze jedna kromke chleba do sniadania i do kolacji juz wskoczy ci wiecej wegli.. rozkladaj wegle po rowno w posilkach , inaczej moze cie zaskoczyc atak na slodkie! i zadnych gainerow!! najpierw miske uczymy sie ukl;adac z produktow spozywczych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium