SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
mleko kokosowe ok i wszystkie produkty z kokosa bardzo wskazane. Warto jednak szukać tych wysokiej jakości i czytać skład.

Ja bez glutenu,mleka i strączków żyję sobie kilka lat. Jest co jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Oprocz losia sa jeszcze inne rybki mniam. U mnie w roli glownej indor, poledwiczki wieprzowe ( miecho a nie sopocka) i wolowinka uh uh. Na kokosie to rozne fajne rzeczy mozna zrobic...jaglanka na mleku kokosowym z malinami i jajco w to...albo ja troche odzywki daje albo kakao....oj glodnam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
a z mięs masz jeszcze cielęcinę, jagnięcinę, baraninę, gęś, kaczkę, owoce morza, i mnóstwo różnych ryb (wiem, że cena wyższa ale raz na czas można sobie pozwolić na takie urozmaicenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Jestem przerażona. Ale jakoś sobie poradzę ... najgorsze jest to uważanie na kazdy posilek i szukanie odpowiednich produktów.

No i sama nie wiem czy jak odstawie te produkty to czy to cokolwiek u mnie zmieni. Chciałabym jakoś wyglądać na własnym weselu :( Mam nadzieje że mnie rozumiecie i pomożecie.

Będe wrzucała diete, cwiczenia +kg. Prosze o poprawianie mnie jeśli będzie coś źle.


Może z Wami jakoś mi się uda :)



Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-10 22:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Eliminacja tych produktów jest przede wszystkim dla zdrowia, skorzysta pewnie na tym i sylwetka...
Jesteś pod opieką lekarza, interesujesz się swoim zdrowiem, robisz badania, czujesz się ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Tak jestem pod opieką lekarza ale bede go zmieniała bo mi nie odpowiada. Dał mi tylko leki coś mniej wiecej powiedział o co chodzi w tej chorobie i tyle. O żadnych ograniczeniach żywieniowych nic nie mówił ... musiałam sie sama zainteresować.

Po lekach przeszły mi już chyba wszystkie objawy niedoczynności ... ale wygląd / waga niestety się nie zmieniła ... a nawet wzrosła.

Jestem teraz dobrej myśli ... To jest moja ostatnia szansa.

Właśnie wróciłam ze sklepu. Niestety nie ma tam chleba bezglutenowego ale znalazłam coś takiego "Celiko Chleb ryżowy - koncentrat" i "Celiko Koncentrat ciasta kruchego". Co o tym sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Nie kupuj takich rzeczy
Z reguly gotowe zastepcze produkty bezglutenowe sa napakowane chemia. Najlepiej po prostu ich unikac bez szukania na sile zamiennikow. Ewentualnie mozesz sobie sama upiec chleb jak nie mozesz zyc bez pieczywa

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Ok. Zapytałam bo tylko to było w sklepie. Musze znaleźć gdzieś jakiś "zdrowy" sklep.
zdesperowanna
Jeszcze mam pytanie co do treningu.
1. Cwiczyc w taki sposob ?
Poniedzialek A
Sroda B
Piatek A

Potem Poniedzialek B
Sroda A
Piatek B
itd.

2. Progres ciezarow. Zwiekszac co tydzien ?


Ktoś odpowie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
1. Dokladnie tak
2. To zalezy od Twojego organizmu. Staramy sie progresowac z treningu na trening, ale sila tak szybko nie rosnie. Generalnie na kazdym treningu dajesz z siebie maksa, nie robisz celowo marginesu dla progresu na nastepna sesje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ PIERWSZY!

Nastawienie:
Sceptyczne

Dieta:
Ciężko. Za dużo jedzenia. Wpycham w siebie wszystko. Do tej pory jadłam 1500 kcal i boje się że waga wyskoczy teraz w górę i przekroczę koszmarne 70kg ....
Mało dozwolonych produktów w domu nie pomaga w utrzymaniu diety. Musze pobiegać po mieście i poszukać sklepu z jedzeniem

Ćwiczenia:
Orbitrek 60 min - między 3 a 4 posiłkiem. O godz 20.

Od jutra rozstawiam sprzęt i ćwiczę FBW
trening A
1. Przysiad ze sztangą 5x8
2. Wiosłowanie sztangą nachwytem 4x8
3. Wyciskanie sztangielek skos góra 3x10
4. Wyciskanie sztangielek na barki stojąc 3x12
5. Wyciskanie wąsko 3x12

trening B:
1. Martwy Ciąg 5x8
2. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x8
3. wyciskanie leżąc 3x10
4. Push press 3x12
5. Spięcia brzucha 3x15


Wyniki:
Dowiemy się wkrótce. Planuje mierzyć/ważyć się co niedziele.








Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-11 17:08:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium