SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Od dzis zaczynam masaz banka chinska. Zdjecia zrobione przed. Jak zauwaze jakies efekty to bede wrzucala dla porownania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Ale dlaczego masz w głowie takie negatywne myśli?
pamiętaj, że to własnie w głowie wszystko się zaczyna i od Twojego nastawienia zależy bardzo wiele.
Także, konsekwentnie do przodu, a wyniki będą, nie ma innej możliwości!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kazdy ma zle dni, zle mysli, gorzej sie czuje. W przypadku kobiet jest to jeszcze hormonalne wydanie. Warto zdystansowac sie do tego i popatrzec na siebie z dluzszej perspektywy.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/08/2015 09:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Nie martw się ja trzymałam 16 dni diety żeby potem to zaprzepaścić i przez 5 dni jeść same gówna .. cała spuchłam plus przytyłam tyle co schudłam niestety to wszystko siedzi w głowie najgorzej jest zacząć a potem wrócić na dobrą stronę ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Polecam zastosować się do moich rad...



Zmieniony przez - Senor w dniu 2015-08-25 01:31:57

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
@senor ... moze i masz racje ale jeszcze troche poczekam. Wierze jeszcze w to że w taki sposób coś się zmieni. Myślę że do października będe szła tym planem i zobaczymy jakie zmiany. Chyba że wcześniej waga mi wzrośnie niemiłosiernie ... ale jeszcze mam nadzieje.

DZIEŃ CZTERNASTY!

Nastawienie:
OK !

Dieta:
Jest git.

Ćwiczenia:
Orbitrek interwał 10min. Około godz 22:30.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ PIETNASTY!

Nastawienie:
Chyba nieźle. Zaraz wskakuje na orbitrek a potem masaż ... :)

Dieta:

Git.

Ćwiczenia:
Orbitrek 60 min - Około godz 22:30.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
wczoraj i dzisiaj pojawia mi sie taki błąd podczas wstawiania postów (Błąd tagów formatujących wypowiedź! Ilość znaczników otwierających i zamykających nie jest zgodna.) Ktoś wie czemu?

DZIEŃ SZESNASTY!

Nastawienie:
Dobre. Dzisiaj dzień odpoczynku od ćwiczeń.
Pierwszy dzień w pracy po wakacjach ... wiec zasługuje na odpoczynek :)

Dieta:
Ok.

Ćwiczenia:
Brak siłowni. Brak orbitreka. Odpoczynek!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Wyskoczył mi wyjazd służbowy. Wczoraj nie było ćwiczeń (ciężki dzień w pracy). Dzisiaj będę ćwiczyła dzień wczorajszy i potem od razu wyjeżdżam. Wracam w poniedziałek.

Martwi mnie jednak ten wyjazd - przerwa w ćwiczeniach (1dzień siłowni i 4dni orbitreka) oraz słabsze trzymanie diety (boje się że będe jadła za mało kcal niż powinnam i że mój metabolizm kompletnie oszaleje)
Internetu raczej nie będzie bo telefon nie ma tam zasięgu :(

Macie jakieś rady ? w poniedziałek po powrocie ważenie, mierzenie. Nie chciałabym zobaczyć 77 kg


Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-27 18:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Szkoda że już chyba nikt nie zagląda :( czy się myle :> ?

DZIEŃ SIEDEMNASTY!

Nastawienie:
Słabe ... jestem na wyjeździe i boje się ze zawale znowu diete i cwiczenia.
Waga na dzień dzisiejszy nadal 70. Ale podsumowanie tygodnia dopiero w poniedziałek.

Dieta:
Bez problemu.

Ćwiczenia:
Siłka.
Mój błąd - nie spojrzałam dobrze na rozpiskę i zrobiłam "Wyciskanie sztangielek " 3 x na tym samym obciazeniu ... :(








Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-28 15:20:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium