SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Tak
Możesz spróbować i zobaczysz jak się będziesz czuła oraz jak zareaguje organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Strona mówi mi "Łączna procentowa wartość makroskładników musi wynosić 100%" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
no to przytnij odrobinę gdziekolwiek…
Nie to co strona mówi jest w tym wypadku najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Dobra dobra :P

Podchodzę na spokojnie ... ale dołuje mnie że robie wszystko (przynajmniej tak mysle) i nie może się NIC zmienić. Ale na spokojnie ... mam cały czas nadzieje że metodą prób i błędów w końcu coś zacznie spadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Ku pokrzepieniu:

Mam Hashimoto i niedoczynność - doskonale wiem jak to jest i jak ciężko w takich warunkach wypracować zmiany sylwetki. Tylko cierpliwość i spokój ratują sytuację.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie sprejuj zadnym PAMem! Jak smazysz to maslo klarowane lub kokosowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zdesperowanna
Dobra dobra :P

Podchodzę na spokojnie ... ale dołuje mnie że robie wszystko (przynajmniej tak mysle) i nie może się NIC zmienić. Ale na spokojnie ... mam cały czas nadzieje że metodą prób i błędów w końcu coś zacznie spadać :)
i tu musisz zmienić nastawienie... nie ćwiczyć, by mieć JAKIŚ efekt, ale ćwiczyć, by mieć silne mięśnie, które kiedyś ci się przydadzą, a sylwetka, to taki skutek uboczny tego, co robisz.. im bardziej pragnie się zmian, tym mniej się je dostrzega, choć one i tak następują. Mamy tu dowody, że pomimo tego, że obwody nie maleją, ciało staje się zbite, sprężyste i wygląda optycznie o wiele smuklej, niż by obwody to przedstawiały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
I zadnego glutenu w Hashimoto wiec pl owsiane i orkiszowe papa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Moja wina, o hashimoto nie doczytałem. W taki razie żadnych płatków, bo zdrowych nie znajdziesz bez glutenu. Co do pamu, nie sądzę aby stosowanie go raz dziennie do smażenia miało jakikolwiek wpływ na zdrowie, temat rzeka jak ze słodzikami... Osobiście nie zalecam na redukcji, gdzie pułap kaloryczny jest dość mały smażenia mięsa, nawet na zdrowych tłuszczach bo zazwyczaj zamiast 5-10g leje się więcej... no chyba, że będziesz odmierzała łyżeczką.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Odmierzenie nie jest zadnym problemem. Poza tym co ma pam? Tl roslinne nie nadajace sie do obrobki termicznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium