SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Sory za wczorajszy brak odzewu ale ZASNELAM

Zaraz lece cwiczyc. Po treningu wrzuce dzisiejszy dzień razem z treningiem ;)

Samopoczucie ? Weekend w koncu ! :)

DZIEŃ 36!

Nastawienie:
Czekam do niedzielnych wyników ;)

Dieta:
Wkradło się mleko. Słabość do mleka ... :(

Ćwiczenia:
Brak





Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-18 18:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ 37!

Nastawienie:
Było dobre :)

Dieta:
Bida. Nie wiedziałam że śledz lisner to aż tyle tłuszczu !? Ale był dobry :)

Ćwiczenia:
Po rozgrzaniu się, pierwsza seria przysiadów 27kg i poczułam duży ból w plecach. Boje się że to dysk ... za pierwszym razem jak mi wypadł czułam taki sam ból tylko że teraz jest lżejszy. Jak stoje to ból narasta i muszę się położyć.

Zobaczę jutro jak się będe czuła. Jeśli to nic takiego i przejdzie to dzisiejszy trening zrobie jutro. 3mta kciuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Tłuszcz, jak tłuszcz, ale przeczytaj skład... natępnym razem do rybnego po śledzika i samemu ze śmietaną zrobić. Po co ci te wszystkie gumy guar, ksantanowe, sorbiniany i inne benzoesany? I oleju rzepakowego nie dolejesz jak Lisner, to Ci nie zje całego tłuszczu z miski ;).

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ 38!

Nastawienie:
Plecy bolą ... ale to nie dysk. Chyba coś z kręgami ... to mnie cieszy bo przejdzie szybciej. Jeśli jutro będzie gorzej jadę do szpitala.

Dieta:
Słaba. Nie dam rady ruszyć się z łóżka. Jestem skazana na pomoc rodziny.

Ćwiczenia:
Przerwa w cwiczeniach silowych nie wiem na jak dlugo. Znowu boje się cwiczyc.






Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-20 13:15:18

Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-20 13:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Pytanko. Odstawiłam ćwiczenia wszelakie (siłka i orbitrek), ponieważ ciężko mi się ruszać. Kregosłup dalej boli i jade na przeciwbólówkach. Myślicie, że powinnam obciąć kalorie? Zależy mi bardzo na redukcji ale w obecnej chwili jestem niepelnosprawna :(






Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-22 22:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22610 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356246
A byłaś może albo planujesz wizytę u fizjoterapeuty czy ortopedy? Bo lecieć na lekach przeciwbólowych i czekać aż samo przejdzie, to w przypadku kręgosłupa raczej kiepski pomysł.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Jeszcze nie bylam u lekarza. Bol powoli przechodzi. To byl pierwszy atak od czasu wypadniecia dysku, czyli jakies 5 lat. Po tym "wypadku" kregoslup mnie pobolewal, dlatego zaczelam cwiczyc na silowni, by go wzmocnic. I bardzo pomagalo, do tej pory. Podejrzewam, ze podczas ostatniego treningu pociagnelam ciezar niefortunnie i nie spielam miesni, myslac ze pierwsza serie zrobie z "palcem w nosie". Powoli dochodze do siebie. Ale nie chce marnowac czasu, dlatego zapytalam o ta redukcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium