SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Jak będziesz się czuła na siłach. Chociaż ćwiczenie tych samych partii dzień po dniu nie jest wskazane. Lepiej czasem odpuścić by trening piątkowy zrobić na 101% Zawsze możesz ćwiczyć we wtorek, piątek i poniedziałek. Nie przewidzisz takich sytuacji i każdemu się zdarzają.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Problem sie sam rozwiazal. Znowu wroce do domu z pracy po 22 i nici z cwiczen. Czyli sroda i piatek zostaja.
DZIEŃ DWUDZIESTY SIUDMY!


Nastawienie:
Praca :(

Dieta:
Oki.

Ćwiczenia:
Brak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Problem sie sam rozwiazal. Znowu wroce do domu z pracy po 22 i nici z cwiczen. Czyli sroda i piatek zostaja.

DZIEŃ DWUDZIESTY SIUDMY!


Nastawienie:
Praca :(

Dieta:
Oki.

Ćwiczenia:
Brak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Telefon + sfd = "dzień siudmy". Gz słownik.
Już wiem że do ćwiczeń wrócę dopiero w poniedziałek ...

DZIEŃ DWUDZIESTY ÓSMY!


Nastawienie:
Dopiero wtorek a już bardzo zmęczona. Znowu praca od 7 do 22 ... jeszcze tylko 3 dni ... musze dac rade.

Dieta:
Mogło być lepiej ... słaba równowaga makro miedzy posiłkami.

Ćwiczenia:
Brak..........






Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-09 23:07:26

Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-09 23:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
15 g chleba ale pajda ! jesteś pewna gramatury?


Zmieniony przez - kebula w dniu 2015-09-10 06:31:12

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Kebula, bo ty byś ino chleb żarła cały bochen na raz a tu skromnie piętka wpadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
No ale o co chodzi :P kulturalnie zeby rozlozyc mniej wiecej po rowno makro na kolacje :) i tak - Jestem pewna ! :D przecież "Wim co jim".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a co to kurde za samotny banan wpadł?? hę?? może wisz co jysz, ale czy wisz, jak jysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Wim wim .... Banan smutny i samotny bo pracuje z dziecmi. Jesli spia to moge zjesc cos normalnego co sobie przygotowalam. Jesli nie zasna to nie mam prawa nic zjesc niestety. A ze maly glod dopadl to i singiel banan wpadl :( szybko go mozna zjesc wiec i nikt nie zauwaza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dobra ,a jak z tymi napadami na "cos bym pochrupala"??? ustały?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium