SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Staram się pić coraz więcej... co do picia pokrzywy - byłam w sklepie zielarskim i babeczka poleciła mi takie cudo DIUROFLOS TEA. Fajnie smakuje :)

DZIEŃ DZIESIATY!

Nastawienie:
Dobre. Nawet świetne :)

Dieta:
Wyśmienicie :)

Ćwiczenia:
Orbitrek 60min - między 4 a 5 posiłkiem. O godz 20:00.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Dzisiaj wypite ... 1.5l. Coraz więcej pije :) powoli dojdę do wprawy :)
DZIEŃ JEDENASTY!

Nastawienie:
OK !

Dieta:
BIDA
Piątek .... zawsze ciezko ;) (bez mięsa)

Nazwa i godziny w dzienniczku zle ustawione +-1h do kazdego jedzenia.

Ćwiczenia:
Orbitrek 60 min - między 3 a 4 posiłkiem. O godz 22:30.

PUSHhard
I prosbe mam: mozesz podawac obciazenie z poprzedniego treningu? Klopotliwe jest cofanie sie i szukanie potrzebnych informacji

W taki sposob moze byc :) ????








Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-21 22:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
zdesperowanna
Dzisiaj wypite ... 1.5l. Coraz więcej pije :) powoli dojdę do wprawy :)


Brawo! Tak trzymać i próbować więcej.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
.


Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-23 15:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
zdesperowanna
(..)
Dieta:
BIDA
Piątek .... zawsze ciezko ;) (bez mięsa)
(...)

Też nie jem mięsa w piątki, ale bidy nie ma Oprócz jajek i odżywki polecam przede wszystkim ryby: czy to jakieś mrożone typu miruna, morszczuk, mintaj, dorsz, czy wędzone - makrela i inne; może lubisz też śledzie? (Oczywiście, podałam te stosunkowo tanie, jak coś to jest jeszcze dziki łosoś i inne cuda.) No i jeśli możesz nabiał, to mozzarella czy twaróg też jest ok. Ze zbóż to chyba kasza gryczana ma najwięcej białka, zawsze coś tam się "uzbiera". Są jeszcze strączki (ciecierzyca, soczewica, różne fasole: czerwona, biała drobna, jaś... Jak nie chcesz ich jeść "po prostu", to są przepisy na chlebki/pasztety, gulasze).


Zmieniony przez - nolose w dniu 2015-08-23 17:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Nastawienie zle i dzień załamki. niepotrzebnie stawalam na wage ...
DZIEŃ DWUNASTY!

Nastawienie:
Zle

Dieta:
Porażka
juz dzisiaj nie pamietam co jadlam ... na pewno mniej niz 1900 kcal

Ćwiczenia:
brak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Zmien nastawienie bo troche podchodzisz do tego jak na wojne....


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-08-23 17:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
@Tetiszeri jak by były jakieś wyniki ... jakiekolwiek to by mi było łatwiej ...

DZIEŃ TRZYNASTY!

Nastawienie:
Kijowo ...

Dieta:
Dobrze poszło ... chociaż wyniki ... witki opadają.

Ćwiczenia:
Orbitrek 60 min - przed kolacja ...









Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-23 17:29:13

Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-23 17:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Porażka? Ja tu widzę od dnia ósmego czyste miski (nie cofałam się bardziej i nie pamiętam jak było wcześniej). 4 dni fajnego jedzenia i jeden dzień nie-wiadomo-czego-a-pewnie-nie-aż-tak-źle-jak-piszesz. Ok, zdarza się. Popatrz na pozytywne strony. Lepiej 4 fajne dni i jeden dziwny, niż pięć niefajnych. Było minęło, nie ma co się zadręczać. Planujesz miskę na kolejny dzień i do przodu.
A wyniki - pół centymetra w tą czy w tą, to żadna różnica, tylko błąd pomiaru. Nie tyjesz. Daj sobie więcej czasu, na przykład miesiąc na czystej misce - jak wtedy nic nie ruszy, zaczniesz się martwić. :)

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Ja mam caly czas w glowie ze nie wazne ile bede biegala, cwiczyla, jadla zdrowo to i tak to nic nie da bo u mnie sie nie da schudnąć ... no ale zobaczymy po miesiacu. Staram się dalej !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium