SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Napady to byly bo dzien - dwa przed okresem. Jak najbardziej ustaly :) jeszcze tylko dzisiaj, jutro i od poniedzialku normalne godziny pracy ..... Ja przepraszam was ze tak pisze ogolnie rzadko ale przez prace brak czasu na cokolwiek. Ostatbio zrobilam sobie pieczpre ziemniaki. Powoli zaczynam kombiniwac ze smakami. Juz nie tylko ryz i kurczak :) alw psychika caly czas bez zmian - strach przed brakiem zmian ... Ze nic sie nie zmieni i bede na slubie jak parowka z wody ... Pace cm w dol i bedzie gicior :) Ostatnio nawet probowalam zrobic mleko z migdalow ale jednak nadal mam uczulenie na migdaly :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kiedy masz ten slub?

I kolejne pytanie: robisz cardio po silowym?


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-09-10 11:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Slub Poczatek kwietnia. Cardio po silowym robie ale w odstepie okolo godziny czy dwoch wiec pewnie zle to robie. Na orbim biegam 60 min. Zdarza sie czasami ze interwal 10 minut jak juz nie mam kompletnie czasu. Czasowo to wychodzi 17 lub 18 silownia przez godzine. Potem orbi o 21 lub 22. Silownie mam w domu narzeczonego a orbitrek na ktorym robie godzinne aeroby mam u siebie w domu i dlatego taki odstep czasu. (Przepraszam ze pisze w ciagu i mozliwe ze bez ladu i skladu ale pisze z pracy i z telefonu nie moge zrobic entera. Bo enter = wyslanie wiadomosci) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zdesperowanna
Slub Poczatek kwietnia. Cardio po silowym robie ale w odstepie okolo godziny czy dwoch wiec pewnie zle to robie. Na orbim biegam 60 min. Zdarza sie czasami ze interwal 10 minut jak juz nie mam kompletnie czasu. Czasowo to wychodzi 17 lub 18 silownia przez godzine. Potem orbi o 21 lub 22. Silownie mam w domu narzeczonego a orbitrek na ktorym robie godzinne aeroby mam u siebie w domu i dlatego taki odstep czasu. (Przepraszam ze pisze w ciagu i mozliwe ze bez ladu i skladu ale pisze z pracy i z telefonu nie moge zrobic entera. Bo enter = wyslanie wiadomosci) :)

ok, zostaw te 60 min orbiego ,a przejdz na same interwaly.. w DNT moze zamiast tego orbiego wykonaj jakies wytrzymalosciowki? (i to oczywiscie na zmiane z interwalami, zeby nagle za duzo nie narzucic, bo sie zestresujemy, ok?) Wiec tak np PN-SR-PT - silowy i po nim inerwal (1x w tyg) i 2x w tyg zamiast tych 60 min na orbim trening wytrzymalosciowy.
do wyboru, do koloru
https://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Toć pewnie. Jestem w stanie probowac wszystkiego :) zeby bylo jasne napisze jak ja to rozumiem :P pn sw pt trening ktory robilam do tej pory. Powiedzmy ze sroda po treningu interwal (ale na orbim moze byc ?) i dalej np wtorek czwartek wytrzymalosciowy ktory sobie wybiore ze strony (wieczorem po pracy) wszystko sie zgadza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
No i jeszcze mam pytanie co do nog. Widzicie jak wygladaja na zdjeciach ktore wrzucilam ... Gory doliny ... Z czasem przy diecie i cwiczeniach one sie poprawia ? Czy po prostu taka moja uroda ze duze uda = cellulit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ciotka , a gdzie ty masz te zdjecia?? nie dowidze..

cellulit maja nawet szczuple dziewczyny oraz te, ktore cwicza juz dluuugo. to taka choroba cywylizacyjna. a z duzymi udami: jak to u ciebie w rodzinie wyglada? jaki typ sylwetki bryluje?

Sluchaj,m ja to bym chciala, bys chudla powoli, a systematycznie i przez dluzszy okres czasu, a nie na lapu capu 20 kg w 8 miechow i potem back to reality i w plecaku dodatkowe 10 kg... wiec sie nie stresuj, ze wolno idzie! niech idzie wolno, ale by szlo w ogole!! rozumiemy sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
zdesperowanna
alw psychika caly czas bez zmian - strach przed brakiem zmian ... Ze nic sie nie zmieni i bede na slubie jak parowka z wody ...


Nic się nie bój tylko spokojnie działaj. Nawet jak schudniesz, a wybierzesz złą sukienkę, to będziesz wyglądać jak parówa. Dobry fason i będzie pięknie.

A zdrowe, rozsądne jedzenie w końcu przyniesie efekt! U mnie skóra się poprawia. Powoli, ale się poprawia. Jak patrzyłam w dziennikach u innych, to też tej skórki pomarańczowej było mniej. Dużo niestety zależy od genów i typu sylwetki - jednym znika prawie całkowicie, a inni nawet z niskim bf tak mają i już. Na drugiem miejscu ponoć dieta, tzn jej skład. A serum, kremy, czy zabiegi ponoć najmniej działają, niemniej pilingować i nawilżać warto.

Pijesz może kawę z fusami? Albo masz dostęp po fusów z ekspresu? Nawet z kapsułek może być. Bo ja robię fajny i tani peeling domowy. Nie wiem, czy działa na "góry i doły" (z założenia tak), ale relaks pełen i skóra gładka i miła w dotyku.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
@Push zdjecia na stronie 11.
Ja chce skutecznie schudnac. Dlatego juz w jakims stopniu pogodzilam sie z tym jak to u mnie przebiega. Czasami sa gorsze chwile jak kolezanki z prwcy czy warsztatow roznych zrzucaja po 10 kg bez problemow i to bes wysilku a ja stajac na uszach nie moge nic. Dobra koniec bo znowu sie zdoluje :P ciekawe jak wynik w niedziele. Moze brzuszek ciut sie zmniejszy :)

co do sylwetk w rodzinie. Mama chuda okolo 165 -167 cm wzrostu. Tata grubasek. 120 kg przy 170-172cm. Tez zrzuca ostatnio wage :P.

@ANNAJAK no wlasnie u mnie boczki i uda to najwieksze (i chyba jedyne miejsca ktore chce KONIECZNIE zmienic). Ostatnio masowanie bankami weszlo mi w zycie (przez ten tydzien slabo niestety przez brak czasu) ale podobno pomagaja na cellulit. Robie zdjecia przed kazdym masowaniem i jak zibacze ze cos sie zmienia wrzuce porownanie :) zsjecia robie specjalnie wieczorem przy swietle zarowkowym bo wtedy widac wiecej niedoskonalosci na skorze.

Kawy nie pije bo nie moge mleka :( a kawa z mlekiem kokosowym u mnie = szybka chec zwrotu tego co wypilam :( ale zalatwic fusy to nie problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wiesz, tu nie chcodzi o to czym sie masujesz, ale o masaz sam w sobie nie pijasz kawy? zaden problem!! w miseczke nasyp cukru + cynamon + olej i masuj dziala tak samo

kolezankami sienie przejmuj.. one chudna na glodowkach.. na starosc im sie odbije: beda wiotkie i sflaczale! ty moze ciut wieksza w obwodach, ale za to zbita , jedrna i miesniami, ktore w pozniejszych latach ulatwia ci funkcjonowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium