SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Pewnie chodziło o hiperlordozę. Już kilka razy spotkałam się, że nawet lekarze (!!!) używają zamiennie słów lordoza i hiperlozdoza...

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Zdecydowałam się po wielkim płaczu na wrzucenie zdjęć ... błagam pomóżcie ...
Bardzo chciałabym wierzyć że się uda ale nie potrafię się przekonać ...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nie wiem jak z lordoza, choc ja tu zadnej widze (nie trzymasz brzucha, wisisz na miednicy), ale na pewno masz skolioze, prawy ppslad nizej niz lewy i na zdjecii przodem rowniez ramie (moje prawo) nizej. U fizjo jakiegos bylas? Co widze jeszcze, to szeroka obrecz narkowa, waska talia i waskie biodra , wiec jak sie przylozysz zarono do diety, jak i treningu, to wyjdzie nam piekna spprtowa sylwetka. No to dzialaj z dieta dalej, cwicz sumiennie, a na peeno bedzie dobrze!!! Pptrzeba jednak troche czasu, zeby orhanizm zaskoczyl i cos zaczelo sie dziac. Od problemow z tarczyca sa tu bardziej obeznane dziewczyny, rowniez sie z tym problemem zmagajace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Lordoze to ma kazdy bo kregoslup nie jest prosty w budowie. Ze tak powiem na gorze jestesmy lekko kyfotyczni a na dole lordy z nas hehe. Za to hiperlordoza to juz mniekszy komfort zycia. No jak nic skolioza i cala miednica w bok. Jakies bole plecow sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Im wiecej pytan tym wiecej mi sie przypomina ... dysk mi wypadl 4 lata temu. Bole plecow byly ale dzieki cwiczeniom na silowni boli rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ze swojej strony zaleciłabym picie dużej ilości płynów i herbatek z pokrzywy, bo wydaje mi się, że masz bardzo dużo zatrzymanej wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ DZIEWIĄTY!

Nastawienie:
Dobre

Dieta:
Miałam więcej posiłków. Jest lepiej.

kleine-hexe
Ze swojej strony zaleciłabym picie dużej ilości płynów i herbatek z pokrzywy, bo wydaje mi się, że masz bardzo dużo zatrzymanej wody.

Zakupiłam 2 herbatki (bardzo mi kiedyś smakowały): Big-Active La Karnita Slim Plus, SlimFigura Herbapolu. Co do herbaty z pokrzywy to polecisz mi jakąś konkretną ? czy kupić cokolwiek ?
Mam problem z piciem płynów. Kiedyś nie piłam wcale teraz pije około litra dziennie.

Ćwiczenia:
Interwały 10min - między 4 a 5 posiłkiem. O godz 23:00.








Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-19 22:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Litr, to malo.. osoba cwiczaca powinna pic ok 2.5 litrow, a jak upaly, to jeszcze wiecej. Woda pomoze ci wyplukac toksyny z organizmu, spod skory. A pokrzywe zakup w sklepie zielarskim lub w aptece. I prosbe mam: mozesz podawac obciazenie z poprzedniego treningu? Klopotliwe jest cofanie sie i szukanie potrzebnych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Zgadzam się z PUSHką Litr dziennie to tyle, co nic.
Któraś z dziewczyn kiedyś pisała, że powinno się pić tyle, by przynajmniej raz dziennie mocz był koloru bezbarwnego.

Bierz ze sobą 1,5 litra wody do pracy czy na dłuższy pobyt poza domem, małą butelkę 0,7 kiedy gdzieś jedziesz - do sklepu, do koleżanki, itp itd. Picie wody to nawyk, nie wolno pić dopiero wtedy, gdy czujesz pragnienie, bo to sygnał, że już się odwodniłaś.

Z ziołowych herbat polecam te Herbapolu lub firmy Malwa. Możesz też kupić w aptece liść pokrzywy zioło pojedyncze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
W mojej poprzedniej pracy na drzwiach toalety wisiała taka kartka. Wydawało mi się, że to jest niemożliwe mieć aż tak jasny kolor, ale popytałam znajomych i większość twierdziła, że da się. Da się!
Po przebudzeniu wypij szklankę wody. Budzimy się odwodnieni. Czy się lubi wodę, czy nie, rano jest ją łatwo wypić. Po jakimś czasie wchodzi w nawyk, jak mycie zębów, a ty jesteś już o jedną szklankę do przodu. Potem najlepiej mieć wodę zawsze przy sobie - prędzej się napiszesz, jak ją masz. Na każde spotkanie w pracy - szklanka wody - wypijesz nawet nie widząc o tym. Do posiłku - szklanka wody. Jak nie lubisz wody dodawaj cytryny, limonki, mięty, bazylii, ogórka. No i rożne wody różnie smakują.

1

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium