SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Gdzie napisałem, że człowiek musi odżywiać się cukrem. Wyrywasz jedno zdanie z kontekstu i do mnie je przypisujesz. Gdziekolwiek autorce wątku napisałem, aby spożywała jakikolwiek napój light? nie... No to gratuluję, że Ci psychika nie padła jak byłaś na low carbie nie piłaś napoi typu 0 kcal. Tyle ode mnie, dziękuję i pozdrawiam/niepozdrawiam. Już w tym temacie się nie wypowiadam, a autorce wątku życzę powodzenia i na prawdę dużej wytrwałości, bo będzie ciężko, przerabiam podobną sytuację ze znajomą.
1

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A czy ktoś jej obiecał że będzie łatwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Corum
A czy ktoś jej obiecał że będzie łatwo?


No latwo nie bedzie ale jak sie rozwali metabolizm juz na starcie zbytnio ucinajac kalorie to potem juz chyba tylko glodowka do konca zycia zostaje. Lepiej wiec, zeby autorka watku powoli rozbujala metabolizm na nieco wyzszych kaloriach. Na poczatku zmiany beda niewielkie ale to zaprocentuje pozniej.

W zawiazku z nastrojem mam pytanie jak wyglada poziom wit D3?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Rzabba - popatrz uważnie na miski i jak wszystko potrafi latać.. Tu chyba przyczyna w dużej mierze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
No faktycznie, ciezko mowic o trzymanej diecie bo raz tak raz siak, wszystko skacze i lata, nie ma punktu odniesienia.

Jestem ciekawa jakie efekty dalyby chociaz 2 tygodnie konsekwentnie trzymanej miski


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-09-02 20:49:13

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Dzięki wam dziewczyny za miłe, pocieszające i mniej pocieszające słowa.
Co do całego zamieszania jakie tutaj się wytworzyło. Nie mam problemu z dokładnym odmierzaniem oliw, smalcu czy innych rzeczy.
Do słodyczy mnie nie ciągnie wcale a wcale. Jedynie do czego mnie ciągnie to mleko :P
Swego czasu piłam cole light. teraz od ... 2 mieś nie miałam jej w ustach. Pije tylko wode, herbate zieloną (rzadko czarna), wode + cytryna, kawe zieloną.

rzabba
No latwo nie bedzie ale jak sie rozwali metabolizm juz na starcie zbytnio ucinajac kalorie to potem juz chyba tylko glodowka do konca zycia zostaje. Lepiej wiec, zeby autorka watku powoli rozbujala metabolizm na nieco wyzszych kaloriach. Na poczatku zmiany beda niewielkie ale to zaprocentuje pozniej.
|
Corum
Rzabba - popatrz uważnie na miski i jak wszystko potrafi latać.. Tu chyba przyczyna w dużej mierze..


Możliwe że mam zrypany metabolizm. I dlatego pojawiłam się TUTAJ z nadzieją że może w końcu coś się zmieni. Przez pierwszy miesiąc starałam sie sumiennie jesc te 1900 co nie było dla mnie ani przyjemne ani łatwe. Zdarzały się upadki. Jestem nowa i nie potrafie jeszcze ułozyć idealnie czystej miski. Nie ukrywam że miałam w głowie coś takiego jak zmiana jedzenia na lepsze = jakakolwiek zmiana ciała. Może za krótko jadłam te 1900 może za szybko chce osiągnąć coś czego najprawdopodobniej nie osiągne nigdy. Teraz przestawie się na 1800 kcal (B: 110g, W: 160g, T: 80g) i zobacze co będzie się działo. Jeśli nic to albo zmniejsze jeszcze albo wrócę do 1900 i potem znowu 1800 ( nie wiem czy tak sie robi ale wydaje mi się że na forum coś takiego kiedyś czytałam. Ze jak waga stoi to trzeba zwiększyć kalorie a potem znowu zejsc do stanu gdzie waga stała).

To jest moja pierwsza dieta "na poważnie". Staram się z całych sił i mam nadzieje ze z dnia na dzień będzie tylko lepiej.

WitD3 nie miałam sprawdzanej. Jeśli jest to konieczne mogę zbadać.


DZIEŃ DWUDZIESTY TRZECI!

Nastawienie:
Lepiej

Dieta:
OK

Ćwiczenia:
Siłka








Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-03 00:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
DZIEŃ DWUDZIESTY CZWARTY!

Nastawienie:
OK.

Dieta:
Na tyle ile moge czysta micha.

Ćwiczenia:
Rolki: 1h - 1,5h.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dobrze, że się starasz.. nie robisz tego dla nas, a dla samej siebie i to powinno być dla ciebie jedyną najważniejszą mobilizacją.

Słuchaj no mnie.. twoje miski, jak tu wklejałaś, rozjeżdzały sie "w cały świat"! Raz węgle 98, raz 240, raz tłuszcz nisko, raz wysoko.. ciężko stwierdzić, co nie zadziałało...

Ten rozkład, który teraz sobie przyjełaś, staraj się utrzymać przez co najmniej 3-4 tygodnie, bez jakichkolwiek odchyleń! może nawet stosować monodietę, np jedząc cały tydzień to samo , może to i nudne, ale pomoże ci utrzymać miskę w ryzach oraz pomoże zaoszczędzić czas w kuchni (i na zakupach ), na kolejny tydzień zmienisz sobie menu. Jeżeli to nie zadziała, to trzeba będzie inaczej działać...

Ale bądźmy dobrej myśli, ok?


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-09-03 17:33:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Zgadzam sie. Z calych sil bede sie starala. Bede jadla z takim rozkladem. Niestety monodieta u mnie chyba odpadnie bo jutro np piatek - bez miesa, same ryby. Moze dobrym pomyslem bedzie wrzucanie miski z wyprzedzeniem ? Jak bede szykowala jedzenie na nastepny dzien to od razu wrzuce i jak bedzie cos zle to poprawicie ? Chociaz chyba to glupi pomysl ...


Dzisiaj znalazlam e biedronce makaron gluten free SamMills takie zielonkawe opakowanie. Na 100g 345kcal 5.5b 0.8t 79gt(w tym 1g cukru) Moge dolaczyc do diety ?

Sa kryzysy ale jestem dobrej mysli. Uda sie ! :)


Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-03 19:07:27

Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-09-03 19:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Planowanie jadlospisu z wyprzedzeniem jest dobre, zawsze latwiej poprawic przed zjedzeniem niz po fakcie

taki makaron raz na jakis czas moze byc, byle nie za czesto, to jednak zwykle jest dosc mocno przetworzone

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium