SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg do Wesela. Czas Start !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Letrox nie leczy tarczycy tylko uzupełnia niedobory hormonów których niewydolna tarczyca produkuje za mało

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Musisz zacząć się oswajać z dietą i liczeniem kolorii, kiedyś dieta nie będzie taką mordęgą, musi upłynąć trochę czasu. Niestety ale niedoczynność tarczycy wiąże się z jakąś nadwagą zazwyczaj, więc aby tego uniknąć trzeba albo mało jeść, albo jeść racjonalnie i ćwyczyć. jak waga przez pierwszy tydzień ruszyła 0,1kg, gdzie mógłbyć to błąd pomiarowy odciąłbym te 100-200kcal, i obserwował ogranizm. Gdyby był dobry deficyt, organizm w pierwszym tyg diety zgubił by spokojnie 1kg (wiadomo trochę wody mogę w to wliczyć... ale chodzi mi o różnicę na wadze)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Myślę że poczekam do ... Początku września i wtedy obetne.

Jeszcze NIGDY w życiu nie zgubilam w tydzień 1 kg :) nawet jak prawie nic nie jadlam :D

Mam nadzieję że jakoś sobie z dieta / cwiczeniami poradzę ... :(


Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-18 01:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Tak też może być, ale zwiększ aktywność.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Jeszcze bardziej ? 4 x w tygodniu 60 minut orbi/biegania i 3x w tygodniu siłownia ... Nie mam pomysłu co jeszcze wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Nie spojrzałem na aktywność, za duża jak na początek, ale cóż. Jak waga stanie kompletnie, będzie się jakoś manewrować. Ew. obciąć kalorie i zmniejszyć aktywność 3xsiłownia i 4xorbi/bieganie ale po 25min, i co tydzień + 5min

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
Tzn to nie jest mój początek. Cwicze od ponad 2,5 lat. Wiadomo zaczynałam tylko od 3 x tygodniu siłownia. Potem doszło bieganie raz w tygodniu. Potem 2 razy w tygodniu bieganko. I teraz jest jak napisalam wyżej. Kupilam z narzeczonym wspólnie sprzęt do ćwiczeń + orbi i mogę ćwiczyć z nim w domu. Ale jakoś nie bardzo widać rezultatów ... I to jest trochę dolujace ...

Ale jak ktoś mowi że lepiej ćwiczyć i jeść mniej to to mi się podoba :P bo już sił mi brak na to wszystko....


Zmieniony przez - zdesperowanna w dniu 2015-08-18 01:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Aha, czyli Twój organizm jest już przyzwyczajony do wysiłku (jednocześnie jeszcze mniej spala kalori), pozostaje jedynie pozostać przy takiej aktywności, po jakimś czasie obcinać kalorie... i zwiększać bieg/orbitek z 4 sesji na 5,6,7...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1977
No i to jest już gorsza wiadomość. Czyli biegać biegać biegać ... do porzygu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Można spróbować jak będzie szła waga przy aerobach na czczo lub IF z okienkami 16/8h, treningi także na czczo.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja praca nad ciałem i charakterem

Następny temat

Czy po idealną sylwetkę trzeba biec?

WHEY premium