SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> ANKIETY - TUTAJ składamy podania do weryfikacji! <<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 570947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
- wiek: 18lat
- staż treningowy: lekko ponad 3 lata
- najbliższy cel sportowy: zwiększenie jakościowej masy, poprawa wyników siłowych
- planowana dieta zgodna z celem: właśnie wyszedłem z redukcji, podbijam powoli kcal 100/tydź, aktualnie jest 2600kcal
- planowany trening zgodny z celem: trening mam już w zasadzie ustalony, dwa plany 6tygodniowe push/pull 4x w tyg, głównie na wysokich zakresach powt, do tego aeroby w tle
- rekordy z marca tego roku: SQ - 160kg , WL - 100kg , MC - 190kg
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: kreatyna, beta alanina, wpc, bcaa
- zdjęcia:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
- wiek: 30 Lat
- staż treningowy: 12 Lat
- najbliższy cel sportowy : Masa
- planowana dieta zgodna z celem: +3000 kcal
- planowany trening zgodny z celem: 5x w tyg. + cardio
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: Saw , białko i carbo nieustannie, mono , bcaa , amino proste.







Zmieniony przez - pryszczal w dniu 2013-08-16 17:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
WIEK: 20
STAŻ: 2 lata
CEL TRENINGOWY: Właśnie skończyłem redukcję i zaczynam masę. Poprawić chciałbym wszystko
DIETA: Na razie przyzwyczajanie się do dużych ilości żarcia Potem typowa masówka, z 3500kcal, 5-6 posiłków dziennie. Dokładnie nie rozpisuję, bo gotuję sam i raz mam ochotę na kurczaka, a raz na świniaka. Raz z makaronem, a raz z ryżem. Nie wiem jak można jeść codziennie to samo
TRENING: 3x w tygodniu split, bieganie z 2x w tyg i planuję po wakacjach jakieś sztuki walki.
REKORDY: Ciężko powiedzieć. Wyciskanie przed redukcją ok. 100kg, reszty nie mogę sprawdzić ze względu na chory kręgosłup.
SUPLEMENTACJA: W ostatnich 6 miesiącach to Białka, BCAA, Kreatyna (jabłczan i mono), Omega 3,6,9, Witaminy i minerały, Hydrolizat kolagenu


Nogi cienko wyglądają, bo przez kolano miałem z pół roku przerwy.
To chyba na tyle.

A no. Waga - 77kg
Wzrost - 180cm


Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-08-16 17:17:08

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 568
- 18
- 1,5 r - 2
- najbliższy cel sportowy (w pierwszej kolejnosci: masa
- planowana dieta zgodna z celem ( dieta dopieta w 100 % poniewaz mam ułozona przez trenera i bardzo dobrego kulturysty )
- planowany trening zgodny z celem ( trening tez dopiety w 100 % poniewaz tez mi ułozył :)
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych : klatka 135 kg , martwy ciag 185 kg , przysiad 180 kg
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja (tylko preparaty; ew. mocniejsze środki - o tym również należy wspomnieć, nie wyklucza to z udziału w naborach) : Beta bolic Hi tec , bcaa powder hi tec , sfd wpc .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
ANKIETA:

- wiek: 20
- staż treningowy: 2 lata
- najbliższy cel sportowy: masa
- planowana dieta zgodna z celem: High Fat & High Carb
-białko: 280g
-węglowodany: 425g (350g to sacharoza)
-tłuszcz: 280g
- planowany trening zgodny z celem: split, 6x/week
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych:
-klata: 135kg podchwytem.
-martwy ciąg: 200kg
-przysiad: 100kg atg
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: witaminy i minerały, białko, carbo, BCAA, kreatyna, beta-alanina, arginina, tran, omega-3, kofeina, liść oliwny, lecytyna, ostropest, testosteron, meta.

Zdjęcie sprzed 2 miesięcy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758
-Wiek: 27 lat
-Staż treningowy: 9 lat z przerwami (kontuzje)

-Najbliższy cel sportowy: budowa masy mięśniowej: poprawa mięśni klatki piersiowej, mięśni brzucha, oraz powrót do treningów mięśni nóg po kontuzji. Cel długoterminowy: start w Mistrzostwach Polski Federacji NAC w 2014 r.

-Planowana dieta zgodna z celem: stopniowe zwiększanie kaloryczności (przejście z redukcji na budowanie masy mięśniowej), poprzez dodawanie węglowodanów/tłuszczu od poziomu: B: 250g, WW: 300-350g, T: 50-60g

-Trening: split 4x w tygodniu

-Rekordy - nie sprawdzam.

-Suplementacja z ost. 6 mcy: HI-TEC: ThermoFusion, StanoFusion, Whey C-6, Witamin A-Z, Magnez, BCAA

Zdjęcie:

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3633 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86292
Wiek: 21 lat
Staż treningowy: 2,5 roku
Najbliższy cel sportowy: budowa masy mięśniowej
Planowana dieta zgodna z celem: kcal: 3500, B: 2,5g (190g), T: 1-1,5 g (75-110g), WW: 4-5g (300-400g)
Planowany trening zgodny z celem: split 4x/ tydzien + aero 4x/ tydzien
Jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych: przysiady 140 kg x 1, martwy ciag 160 kg x 2, wyciskanie lezac 110 kg x 4
Ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: witaminy, omega-3. Kreatyna ostatni raz ponad 6 miesiecy temu.
Dołączone aktualne zdjęcie/zdjęcia:





Pozowanie:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
WIEK: 25
STAŻ: Rok po 5-letniej przerwie , wcześniej 4 lata
CEL TRENINGOWY: za 2-3 tyg kończe redukcje i zaczynam długie masowanie
DIETA: Obecnie 2 tys kcl low fat w protokole IF / Mase zaczne od 3 tys kcl i pula bedzie stopniowo zwiększana
TRENING: Obecnie 4 x week push/pull + interwały po przejściu na mase 4 x split
REKORDY: płaska 150 , martwy ciąg 165 , przysiad 130 :( Kłade nacisk na 2 ostatnie boje aby wyrównać dysproporcje
SUPLEMENTACJA: Ostatnie 3 msc WPC jedynie

luty 2013




sierpień 2013

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
WIEK: 20
STAŻ: 7 miesięcy po siedmiu miesiącach przerwy, wcześniej 1 rok
CEL TRENINGOWY: zrobienie masy i upragnionej sylwetki
DIETA: Na dzień dzisiejszy jakieś 2 tys. kcal, ale stopniowo zwiększam
TRENING: Split 4 x w tyg. + bieganie 1-2 x w tyg.
REKORDY: płaska 100 , martwy ciąg 150 , przysiad 95 ( Siła to mój największy mankament)
SUPLEMENTACJA: Ostatnie czasy to białko, aminokwasy, stack kreatynowo i booster.




Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
ANKIETA:

- wiek: 20
- staż treningowy: Ponad 3,5 roku, ale miałem dużo przerw i mniej i bardziej poważnych kontuzji
- najbliższy cel sportowy: czysta masa
- planowana dieta zgodna z celem: 3g B, 1g T, 5g WW /kgmsc
- planowany trening zgodny z celem: "pompujący trening Serge Nubreta" czyli masakra, ale kto nie próbuje ten nie zyskuje :D
- jeśli są znane to Rekordy Maxymalne w konkurencjach 3-bojowych:
-klata: 120kg przed kontuzją
-martwy ciąg: 190kgx4 z przed miesiąca
-przysiad: 140kg przed kontuzją
- ostatnio (6 miesięcy) stosowana suplementacja: witaminy i minerały, białko, carbo, BCAA



Fotka słaba jakościowo, ale będą lepsze, nowy aparat.







Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2013-08-18 23:21:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ZASADY PROWADZENIA TESTÓW <<<

Następny temat

>>> Pytania do moderatorów i weryfikatorów TUTAJ! <<<

WHEY premium