SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 35


Samopoczucie:

Cały dzień w domu, nudząc się przez ładnych pare godzin...
aż chce się wziąć hantelkę i potrzymać hehe

Regeneracja:

8 godzin


Suplementacja:

-------


Trening:

Byłem na basenie, ale tylko parę długości przepłynąłem, pozatym to troche rowerem jeździłem (koło 5 km przez cały dzień)


Dieta:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Delma extra z masłem - 80g. Serio?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
A w pierwszym posiłku miał 85g

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
chleb razowy :P, Nie wiem jaki skład jest tej delmy ale lepiej by było masło jakieś prawdziwe, bo ona pewnie tylko z dodatkiem masła. Dżem jak kupny to lepiej niskoslodzony, a i cukier zwykły to już lepszy słodzik :P.

Wiem czepliwy jestem no ale to ogólnie takie uwagi i tak jest już lepiej z miską niż było :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dżem domowej roboty, dodałem ze 3 łyżeczki cukru do makaronu jak mi się już mięso skończyło (zazwyczaj nie słodzę niczego). Polecisz jakieś masło śniadaniowe :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Masło prawdziwe 82% tłuszczu (bez dodatku roślinnego) np. osełka. Ogólnie ja masło używam tylko do smażenia i biorę jakie jest w lodówce :D.
Tu znalazłem taki temat o maśle: https://www.sfd.pl/Dobre_Masło._-t959851.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Ok, dzięki, jak będę na zakupach to kupię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 36


Samopoczucie:

Dziś tłok cały dzień, pilnie musiałem poduczyć się fizyki i nie miałem czasu na robienie żarcia, ale dałem rade.

Regeneracja:

6 godzin

Suplementacja:

-------

Trening:

Odpuściłem dziś trening, wolałem wybrać się na basen bo promocja była i 2 zł za godzine kasowali. Następny trening najprawdopodobniej w piatek dopiero.


Dieta:
Jak widać - świąteczne porządki, rano nie miałem nic w szafkach, dlatego na szybko wpierdzieliłem placek (piernika), w południe wyskoczyłem na miasto i wszamałem 2 kajzerki i wafelek alpeninky.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 37


Samopoczucie:

Nie dawałem przez 2 dni wypiski, bo sylwester i wiadomo jak to jest...
Dziś dieta trzymana.
Sąsiad sie ze mnie śmiał, bo rano jak w domu wszyscy spali, to przed szkołą musiałem kotlety tłuczkiem ubić troche, nie chciałem robić hałasu to poszedłem przed dom tłuke te kotlety na brukach jak poj**any a sąsiad do roboty jechał i polew ze mnie miał


Regeneracja:

12 godzin

Suplementacja:

-------

Trening:

Jutro basen, trening siłowy w poniedziałek.


Dieta:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium