SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Nauki nie powinieneś odstawiać na boczny tor, bo później będziesz żałował.

Znów zawalasz sprawę z białkiem

Zmieniony przez - SnicK w dniu 2013-12-10 22:55:28

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Dokładnie , snick dobrze gada ! Na nauke zawsze sie znajdzie czas , nie trzeba uczć sie wszystkieo odrazu po pare godzin rób jak z posiłkami po trochy ale często z każdego przedmiotu i będzie dużo łatwiej ;)

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-12-10 22:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Przyjde po szkole, zanim nagotuje to jestem padniety i nie mam siły na nauke... Snick wiem, ale puste półki póki co, jutro zakupy zrobie, a no i 150g ryby, 300g kurczaka na jutro przygotowane wiec troche białego wpadnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Tylko, żebyś znów nie przesadził. Trzymaj cały czas na równym poziomie 2,5g/kg max :P

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Ja chodze padnięty cały dzień , a odpoczywam " psychicznie" na siłowni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 17

Samopoczucie:

Jest dobrze, na treningu pompa była, lecz pojawiła sie kontuzja, ale myśle że się coś ogarnie....


Regeneracja:

6 godzin

Suplementacja:


Beta Alanina (4g)
Pure Creatine (6g)

Trening

Zestaw B





Dieta:





Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-12-11 21:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 18

Samopoczucie:

Postanowiłem odpuścić ćwiczenia siłowe na tydzień, bo najprawdopodobniej przesiliłem jakiś mięsień w dłoni czy coś takiego [tak mówi mama] więc zamiast dźwigać to wybiorę się jutro na basen.

Regeneracja:

8 godzin

Suplementacja:

Beta Alanina (4g)
Pure Creatine (6g)

Trening:

DNT



Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Moja mama też zawsze mówi to czy tamto są nadopiekuńcze ( nie mówie że wszystkie) dlatego radziłbym poradzić sie fachowca będziesz wiedział na czym stoisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
A co, według Twojej mamy, znaczy "przesilić"? Bo masz kilka rozwiązań, np. albo się nie rozgrzałeś dobrze albo po prostu wziąłeś za duże obciążenie i źle wykonałeś ćwiczenie. W końcu przejdzie, no ale masz nauczkę na przyszłość, tylko czemu aż na tydzień stopować, to ja nie wiem :D Tak czy siak, "zdrowiej"

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Nawet machając łopatą na robocie mozesz przesilić rękę bo za ciężkie łopaty rzucasz i wtedy też powiesz że zła technika rzucania :) ? no nie, dlatego jest to moim zdaniem najzwyczajniejsze przesilenie, takie przechodzą po tygodniu podobno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium