SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Hmmm, wiesz co z ja kiedyś szukałem w biedrze, ale nie znalazłem żadnego. Po dłuższych poszukiwaniach w marketach najlepsze na jakie trafiłem pod względem składu to w Piotr i Paweł.

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Z kupnych to Sante/Primavika, a w Kauflandzie najdziesz Peo też dość dobrej jakości.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
primavika? sprawdź też w leclercu black rose, skład też przyzwoity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
to fatalnie, bo w okolicy mam tylko Biedronka, Lidl, Carrefur i Żabke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
w Carrefour na pewno jest Sante, bo już kupowałem, cena chyba ok. 12 zł.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
jak Ci się nudzi, to możesz samemu zrobić masło orzechowe. Filozofii wielkiej nie ma, wrzucasz orzechy do blendera, dodajesz trochę oliwy(wiem, że część osób nie dodaje, ale mnie coś nie wychodzi) i miksujesz z 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Ja w kuchni to jak kucharz na poligonie....... Przejdę się do cerrfura i obadam to Sante, dzięki za odpowiedzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 51


Samopoczucie:

Zaspałem do szkoły, przez co zjadłem małe śniadanie (nie warzyłem ile czego wszamałem, ani ile wziąłem do szkoły więc nie wypisuje co jadłem). Po wczorajszym treningu są domsy na barkach i brzuchu (nogi rano troche obolałe były).


Trening:

DNT



Suplementacja

-------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 52



Samopoczucie:

Dzień ogólnie udany, ale szału nie ma bo problemy w szkole i prywatne też ale od czego jest trening ! a no od tego żeby poprawił samopoczucie.



Trening:


Udany trening, ale od jutra będę robił po 4-ry serie bo średnia pompa była. Dziś robiony triceps i plecy.


Suplementacja

-------------



Dieta:

Trzymana, ale nie zapisywałem bo nie mam czasu na bawienie się w wypiske niestety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To lepiej znajdź czas na wypiske , wcale to dużo czas nietrwa .. ja też mam dni ze mi sie nic niechce wpisywać ale jednak wpisuje , czemu nie napisałes nic w treningu , ćwiczenia , serie , ciężar?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium