SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Szacun haha ! ;D Ja nigdy nie ubijam, bo zawsze tak zayy.., że się dziura robi ;x Nie mam wyczucia.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
weź na kotleta połóż jakąś reklamówkę (jednorazówke) i wtedy napieprzaj tłuczkiem, kotlet tak się nie rozwala i nie "klei" się do tłuczka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
O to wypróbuję przy okazji Dzięki .

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Snick ty bestio Tomek trzeba było dać sąsiadowi tłuczkiem po mordzie napewno by sie nie śmiał , u mnie z porannym chałasem jak rodzice śpią nie ma problemu , zawsze mnie budzili rano to ja też im mówie że już późno i sie o tej godzine nie śpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 40

Samopoczucie:

Sorry że nie robiłem wcześniej wpisów, ale mam problemy z netem, dieta przez ostatnie dni trzymana :)

Regeneracja:

8 godzin


Suplementacja:

-------


Trening:

Wczoraj basen, jutro trening siłowy.


Dieta:

Mam pytanie, co sądzicie o jakichś "Just fit" z biedronki ? kupiłem dziś i całkiem dobre, kalorycznie wysoko stoją.







Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2014-01-05 20:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Przetworzony shit nie warty otwarcia na niego japy.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 42

Samopoczucie:

Nie mogłem dać wczorajszego wpisu, bo net mi nawala.
Trening był wczoraj, dieta trzymana, dziś też liczby sie zgadzają, choć pewnie nie jeden z was skrytykuje mnie za posiłek w obiedzie.
Kupiłem dziś drążek z lidla (30 zł), wydaje się solidny. Kumple na w-f kapli się że sporo urosłem (2 koszulki do wyrzucenia, bo mnie troche w barach rozbilo i są małe już. )


Regeneracja:

8 godzin


Suplementacja:

Postanowiłem, że odpuszczam narazie krete i beta alanine, bo trening bez tych prochów był dobry :)


Trening:

DNT


Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 45

Samopoczucie:

Miałem przerwy w dostawie internetu dlatego 3 dni przerwy na forum.
Pozatym to dieta "na oko" trzymana. Jutro trening na basenie.



Regeneracja:

10 godzin


Suplementacja:

---------------


Trening:

DNT



Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Dieta porażka.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Snick jak liczby się zgadzają, to wszystko się zgadza. Choć nie mówie, dziś raczej taki cheat day.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium