SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Samopoczucie w miare, mimo że jestem chory. Nogi od ostatniego treningu jeszcze moooooocno czuje [ale jak boli to rośnie :] ]
Plan treningu jutro wstawię bo dziś już nie mam czasu.

W tabeli sporo węgli, sporo kcal, jakoś tak wyszło, bo człowiek myślał że dziennie zjada 200g ryżu a zjadał 640

Ostatni posiłek złączył mi się z obiadem, nie wiem czemu o.O sorry za błąd.






Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-11-26 22:01:25

Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-11-26 22:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
znaczy się z tym ryżem, to ważysz przed ugotowaniem-jeśli masz 100g suchego, to to wpisujesz w dziennik, a nie ten, który ładujesz na talerz. Jedna torebka to 100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
jesteś pewien, że tak to liczy dziennik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
ufff ok, bałem się, że tak dużo mi węgli wliczyło i specjalnie kolacji nie zjadłem, w takim razie zw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
rośnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To ja źle robie bo waże pougotwaniu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 3

Samopoczucie:

Jest znacznie lepiej niż ostatnim razem, mimo przeziębienia i osłabienia cały dzień, to na treningu ożywam, beta alanina dała mocnego kopa, i ćwiczyło się naprawdę lekko.


Regeneracja

Miałem wcześnie do szkoły więc zaledwie 7 godzin.


Suplementacja:

Beta alanine (4g)

Trening:


Zestaw B
Nogi: Przysiad przedni 1s ,Martwy ciąg na "prostych" nogach 4s
Plecy: Martwy ciąg, wiosłowanie sztangielką 4s
Klatka: Wyciskanie hantli ławka płaska 3s
Barki: Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3s
Triceps: Pompki na podłodze 4s
Biceps: uginanie hantlami młotkowe 3s

niestety ale wykroki ze sztangielkami był niemożliwy, bo chwilowo mam tylko jedną małą hantelkę. Przysiad przedni zaledwie jedna seria bo zakwasy nie pozwalają na więcej :( Pompki na poręczach zastąpiłem kombinacjami pompek na podłodze.


Dieta:

Myślę, że mogłem włożyć ze 100-200 kcal więcej, ale nie było czasu za bardzo, jutro może uda się nadrobić.







Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-11-27 21:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
2 martwie ciągi na jednym treningu to chyba za dużo na plecy daj zwykły mc 1 x w tygodniu naprzykłąd na początku tygodnia a na koniec en mcnpn na udan ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium