SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Według WK według wk ... myślisz że są oni idealni ? I że będziesz wyglądać tak samo? Jak będziesz zdrowo jadł to będziesz zdrowy i tyle w temacie i nie naśladuj ich zabardzo bo sam musisz mieć własne zdanie a nie robić tak bo oni mówili..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387



Ten kanał poprzeglądaj. On więcej niż oni osiągnął i ogólnie jest trenerem personalnym itd.

Droga jedzenia wg WK to szukanie sobie wymówek jeśli jest się słabym i nie umie utrzymać diety, bo po co trzymali by sportowcy i kulturyści dietę, skoro na innym jedzenie mieliby takie same wyniki. (Ja wątpię że WK non stop jedzą tak jak na filmikach)
Oczywiście zrób jak chcesz, tylko pamiętaj o dostarczaniu witamin i minerałów jeśli wybierzesz "brudne jedzenie".
Powodzenia :)
ps. też lubię zjeść zwykłe płatki zamiast owsiane i inne smakołyki :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
O jaki kanał chodzi Sawanodo? bo u mnie sie nie wyświetla ..

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-12-22 13:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
ZapytajTrenera z Karmowskim sporo jest tam ciekawostek i np o błędach przy wyciskaniu itd.
Sorry za spam w dzienniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
chciałem tylko powiedzieć, że masz mega ch**ową dietę :x popraw to, bo będziesz miał lipę zamiast przyrostów chyba, że obwód w pasie cię zadowala

edit. jednego dnia 1800kcal, drugiego 2500, a trzeciego 5k. O co chodzi?

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-12-22 17:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Przez 4 dni chorowałem stąd te 2-2,5 tyś kcal, co zjadłem to zwracałem, wcześniej norma 3.700, pierwszy raz mi się zdarzyło tak skoczyć do 5k ( chciałem troche nadrobić te poprzednie ubytki). A masa idzie więc nie jest tak źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale syfy straszne jesz... po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Jak jestem pełny, a wiem że brakuje mi np. węgli to zjem jakiegoś wafla, syfy raczej omijam (w tym tygodniu wpadło dość sporo, bo łatwa porcja energii, nie trzeba sie nawpychać niewiadomo czym i ile, skoro i tak wiesz, że to zwrócisz zaraz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
I MIESIĄC

Dzień 28

Samopoczucie:

Byłem padnięty, ciężką noc miałem, średni apetyt, ale liczby się zgadzają . Dziś mija pierwszy miesiąc, jutro zrobie podsumowanie + filmik z efektami. Przez ten tydzień, spadło mi 0,5 kg (spowodowane chorobą) ale waga i tak ładnie idzie, jutro się pochwalę.

Regeneracja:

6 godzin + drzemka 2h

Suplementacja:

--------


Trening:


--------


Dieta:




Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-12-22 23:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
A białka jak nie za mało to za dużo. Weź trzymaj na jednym poziomie 2,5g/kg, a nie tak skaczesz.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium