SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 7


Samopoczucie:

TYDZIEŃ !

Fajny dzień, miło spędzony, w kuchni mało trzeba było stać, pierwszy raz zrobiony omlet własnymi ręcoma ! sporo kcal wpadło, nadrabiam ten piątek.

Regeneracja:

11 godzin


Suplementacja:

Pure creatine (6g)
Pure beta alanine (2x2g)

Trening:

DNT


Dieta:





Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-12-01 21:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
nie zalewa Cię na takich kaloriach? bo przy takiej nadwyżce, to Twoja masa może się skończyć równie szybko, co się zaczęła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
j/w W 1 poście pisałeś, że zapotrzebowanie masz 2600 kcal to dodaj 300-400 kcal max i zobacz jak masa idzie. No i za dużo tego białka ładujesz 2-2,5g/kg max.

Zmieniony przez - SnicK w dniu 2013-12-01 21:47:01

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To samo mu mówiłem ale tak głodny masy że później będzie żałował ..Tomek w miesiac czy 2 nawet 3 nie będziesz miał takiej masy jaka ci sie marzy , musisz dać czas organizmowi wtedy wszystko wyjdzie tak jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Tomek spokojnie z tymi kaloriami, więcej nie znaczy lepiej

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Muszę zmienić strategie, bo najpierw jem tak " na oko " a potem przed kolacją podsumowuje co zjadłem i w jakich ilościach i do kolacji dodaję brakujące wartości. Pierwszy raz zjadłem słonecznik, nie wiedziałem że słonecznik ma tyle tłuszczy, i kupiłem batoniki zbożowe bo sądziłem, że mi braknie do 3.300 kcal, wiec zjadłem, a jak podsumowałem to wyszło naprawdę sporo.

Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-12-01 22:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Póki nie masz jeszcze rozeznania ile co ma kalorii to sobie planuj co będziesz jadł dzień prędzej. Te batoniki zbożowe to nic dobrego Lepiej sobie zjedz czekoladę gorzką z jak największą zawartością kakao

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
hmmm, tydzień temu w niedziele rano ważyłem się i miałem 59,6 kg, dziś się ważyłem (tyle że w ubraniu i pod wieczór) to wyszło mi 64,7 kg o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Pewnie że waga skoszyła woda+jedzenie , zawsze waż sie na czczo i bez ubrań ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Dzień 8

Samopoczucie:

Jest dobrze, mały ból brzucha podczas treningu i to byłoby na tyle z negatywów.

Regeneracja:

8 godzin


Suplementacja:

Pure creatine (6g)
Pure beta alanine (2x2g)

Trening:

Zestaw B
Nogi: Przysiad przedni 3s
Plecy: Martwy ciąg 3s
wiosłowanie sztangielką 4s
Klatka: Wyciskanie hantli ławka płaska 3s
Triceps: Pompki 3s
Biceps: uginanie hantlami młotkowe 3s

Dieta:
Zaspałem do szkoły, stąd brak śniadania, do szkoły zabrałem to co miałem w lodówce (czyt. suchy ryż) i wyżebrałem sporo bigosu od kumpla




Zmieniony przez - tomekkurek w dniu 2013-12-02 21:26:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium