SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] tomekkurek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Racja, czasami zdarza mi się skopiować szablon z poprzedniego dnia, i nie zmienić cyferki przy numerze dnia, ale u mnie w folderze jest wszystko po kolei wypisane, wiec się nie pogubię :) Co do białka.... trzymam ten poziom min 130g białka zazwyczaj, w dniu 57 było wpisane tylko 60g białka, bo nie dodałem mojego koktajlu z twarogu (jw).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
PODSUMOWANIE II MIESIĄCA

Wymiary:

Partia ciała: aktualny wymiar, [wymiar sprzed miesiąca] (+przyrost przez 2 miesiace ćwiczeń. [w cm] )

Wzrost:179 [179] (+0)
Pas:80 [78] (+4)
Prawy biceps:29,5 [29] (+1,5)
Lewy biceps:28,5/29 [28] (+1,5)
Udo:52 [50] (+3)
Klata: 91 [89] (+3)
Łydka prawa:37 [36] (+2)
Łydka lewa:37 [36] (+2)
Nadgarstek:18 [17] (+2)

Waga w kolejnych tygodniach:

-----------I miesiąc------------|-------II miesiąc----------------

59,6 | 61,7 | 63,5 | 65,2 | 64,8| 65,8 | 66,4 | 67,4 |67,6


Coś od siebie...

Drugi miesiąc uważam za średnio udany, na początku miesiąca miałem średni brak motywacji ćwicząc w domu (stąd 1/2 treningi tygodniowo...), zapisanie się na siłownie zaliczam jako duży +, wracając z siłki już nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę dodatkowo cieszą pobijane rekordy i lustro. przez prawie tydzień jadłem na początku ciasto francuskie jako łatwe uzupełnienie energii, to był raczej średni pomysł... W III miesiącu chcę uzyskać wagę 70 kg i pobijać kolejne rekordy. Zdjęcia zrobię w najbliższym wolnym czasie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Pas +4, klata +3 -trudno powiedzieć, żeby to był dobry wynik.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
nie, nie zalazłem sie, jeśli to masz na myśli :) dziś wieczorem może uda się zrobić zdjęcia to wstawie i ocenisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To w takim razie musiałeś strasznie mocno zbudować dolną część brzucha i prostowniki, że aż o 4cm ruszyło.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Może niedokładne wymiary (w sensie że metr mogłem przyłożyć wyżej brzucha lub też niżej), będą zdjęcia to się wyjaśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
dzień 69


Samopoczucie:

Nie było mnie 10 dni, byłem w czechach u rodziny. Starałem się przez ten czas jedzenie nie odpuszczać, ale i tak kilogram spadł.

FERIE !!


Trening:

Dziś na siłowni normalnie. Pompa super, próbuje te nogi katować, ale nie widzę progresu... chude jak u bociana a ćwicze je od początku, może geny ? tata też szczupły a nogi to już wgl...


Dieta
Dziś wszystko prowadzone ok. Na obiad były pierogi więc dostałem 8 sztuk :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Tomuś białko, białko podciągnij, węgle obetnij, zamiast tego lepiej tłuszczami podbij. Na którejś stronie znajdę zdjęcia obecne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Według schematu białko wychodzi 2x67 = 134, więc chyba jest ok :) W sumie fajnie byłoby obciać te węgle ( bo łatwiej mi zjeść tłuszcze np. z oliwy ) ale co to da ? mniejsza szansa zalania się czy jak? Zdjęcia po miesiącu ćwiczeń znajdziesz na stronie 19. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy 16lat

Następny temat

[DT] Arnoldzdobywca

WHEY premium