SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
BPL-G
f3dorr
dobra piłka Belgii, można było w ciemno stawiać , moim zdaniem powinni byc w finale zamiast Francji, która takiej ładnej piłki nie prezentuje



w piłce nie chodzi o to żeby tylko ładnie dla oka grać
jakby nie patrząc zasłużenie żadnej dogrywki do tego pokonanie po drodze mocnych drużyn Belgia, Argentyna , Chorwacja dwóm ostatnim wpakowane po 4 bramki
gol Mario podsumował dzisiaj całą grę reprezentacji Chorwacji na tym turnieju
60 metrów biegnie na niby straconą piłkę w dodatku przy stanie 1-4 i szczęściem bo szczęściem ale zamienia na gola
naszych to nie widzę żeby mogli zagrać w ten sposób i takim pressingiem ale to trzeba mieć jaja jak arbuzy i jednak trochę kondycji



Tutaj potrzeba chyba wiary, że z gówna można coś ukręcić. Chodzi o tą sytuację Mandżukicia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Ta to akurat mocno wyolbrzymiona sytuacja bo jakby tak w meczu każdą piłkę cisnąć to wiadomo żę sił by ostatecznie brakło
ale każdy chyba oglądając Chorwatów widział na tym turnieju ten charakter , zadziorność , walkę i wiarę

kolejna idealna sytuacja dogrywka 106 minuta 1/4 z Rosją , 5 mecz mistrzostw druga dogrywka z rzędu a 33-latek Modrić tak biega...
https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1015748560778944512

jak to się ma do naszych co w pierwszy meczu z Senegalem sił nie mają ? Gdzie jeszcze taki Modrić to zagrał od prawie każdego z naszych zawodników jakieś 20 meczy (jak nie lepiej) więcej w sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Koniec Mistrzostw niestety nie bedzie co w pracy ogladac i sie emocjonować
Trzeba jakies ksiazki kupic na nude ;s
Taka szybka wpiska, żebym pamiętał co kiedy robiłem i ide zaraz nogi porobić


Ndz

PUSH

- hantle skos +
- hantle poziomo
- brama
- wyciskanie sztangi
- boczne
- francuz
- liny

Pon

PULL

- podciaganie z gumą
- wiosło półsztanga
- hammer siedząć
- sciaganie linek
- szrugsy
- bark tył
- uginanie sztangi

Wt

OFF


Powoli miche ogarniam





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
elo
Sora za takie wypiski, ale nie chce Mi sie
Cwiczyc cwicze motywacja jest,
dzis i jutro wolne od pracy potem lece kolejne 7 dni z rzędu
wtorek

DT

LEGS

- hack squat 5x10
- wypychanie jednonóż 4x15
- wykroki 4x12
- 2jki leżąć 5x12
- fronty 3xmax
- łydy 1xmax


środa

dnt/ cardio w terenie + taśmy rozciaganie itp



Zaraz za flatem mam park, korty do tenisa, taka śmiszna siłka na powietrzu to czasami wyskocze z nudów

czwartek

DT

PUSH

- WL 5x10-8
- skos + 4x12
- rozpietki 3x15
- wyciskanie hantli 4x12
- podciaganie hantli 3x20-15
- poręcze 4x12-6
- linka 3x10

+ interwał + kółko





Zmieniony przez - f3dorr w dniu 19/07/2018 17:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Silķa prawie jak ta w Rosji na filmikach;) A gdzie robisz ze 7 dni pod rząd? Ważne że się ruszysz czasami na ta siłownie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Ja na lotnisku pracuje co widać jak sie dziennik przejrzy
W obecnnej firmie system zmianowy 6on3off, ale dla Mnie 3 dni wolnego to sporo, dlatego jak jest szansa ide w jeden dzien na nadgodziny, a ostatnio z qmplem sie wymienilem i tez bylo 7 pod rząd, troche dlugo, ale nie opracuje sie i normalnie po 8h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
u mnie 2-3 dni on, 1-2off, ale po 12h jednak ja nie na lotnisku%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Piątek

DT

PULL

- wyciag góra 4x12
- sztanga nachwyt 5x10
- hantla jednoracz ławka 4x12-8
- hammer siedząc szeroko 4x15-13
- ławka tył barku 3x15
- supinacja 3x12
- sztanga 3x10
- allahy 4xmax
- tabata

Dobry trening, intensywny po 1min przerwy, wyspany zregenerowany to nie dziwne
Jutro odpoczynek, tyle ze do pracy.
w niedziele wypadają nogi 2x w tym tyg, ale damy rade





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Tak rozkminiałem ze na lotnisku ale nie byłem pewny. Jako kto tam jesteś? Micha ładna trening sam układałeś? Jak wy robicie takie ładne zdjęcia jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
domino1664
Tak rozkminiałem ze na lotnisku ale nie byłem pewny. Jako kto tam jesteś?


jak samolot startuje to biegnie obok i gdy zaczyna się unosić to chowa wtedy koła pod pokład z racji że w pracy ma sporo cardio to już nie robi po siłce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Biegi sprinterskie zamiast treningu na siłowni

WHEY premium