SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Naruszyłem strukture kosci strzalkowej w lewej nodze podczas rozciagania Mi chrupnęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
stawiam na rzepkowo-udowy%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
dokładnie w tym miejscu coś poszło

przy wychodzeniu teraz na zew kolanem, czuje napięcie, jest lepiej, ale nie do końca
byłem dziś na basenie, troche na rowerku popedałowałem i t rozruszać to miejsce, bo jak sie zasiedze to bedzie jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
REST

już musiałem jakąś forme aktywności wprowadzić wiadome...

basen + mobilizacja + 20 rowerek spokojnie

jakies foty z zaległych dni








może coś słodkiego na ząb?
tego tu jest 3 rzędy w sklepie, pierwszy raz odwiedziłem, spoko sklep, taniocha
z 2 strony napoje 0kcal mega wybór od sprite coli monstery po reszte frykasów
dla siebie wziąłem sobie żelki









Zmieniony przez - f3dorr w dniu 01/02/2018 20:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
przeciazenie gesiej stopy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
całkiem możliwe, troche poczytałem, tyle, że u Mnie jest ból na od zewnętrznej strony, obrzęk zszedł, moge prawie normalnie chodzić, czuje dyskomfort po schodach czy zginaniu gwałtownym, ale to chyba czas by wprowadzić lekkie ćwiczenia.
Mam nadzieje, że to zniknie w ciągu tygodnia całkowicie ... ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
f3dorr
dokładnie w tym miejscu coś poszło



zaznaczył zew stronę może być sporo rzeczy ale często jeśli nie doszło do urazu ,szczególnie wśród trenujących ból w tym miejscu bywa związany z pasem biodrowo- piszczelowym , jak będzie trzeba mam do polecenia świetnego terapeutę w Londynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
BPL-G
f3dorr
dokładnie w tym miejscu coś poszło



zaznaczył zew stronę może być sporo rzeczy ale często jeśli nie doszło do urazu ,szczególnie wśród trenujących ból w tym miejscu bywa związany z pasem biodrowo- piszczelowym , jak będzie trzeba mam do polecenia świetnego terapeutę w Londynie




dzięki, jak coś podbije na pw
oby jednak nie było takiej potrzeby, odpukać...


DNT

odpoczywania ciąg dalszy,
jedyny wysiłek dziś to rolowanie, mobilizacja i lekkie ćwiczenia na lewą nogę,
czuję jeszcze w momencie gdy chciałbym rozciągać i wykonywać ten sam ruch przy którym to sie wydarzyło.
aplikuje jeszcze keto, zobaczymy
jutro chciałbym wykonać jakieś lekkie fbw, założe sobie ten knee support, bo fajnie trzyma całe kolano i spróbujemy.
nie chce też za wcześnie narazić i pogorszyć sytuacji.









Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
f3dorr


dzięki, jak coś podbije na pw
oby jednak nie było takiej potrzeby, odpukać...



aktualnie jeszcze przez jakieś kilkanaście dni w Tajlandii także i tak z marszu nie dałoby rady , od siebie dodam żeby sprawdzić napięcie na paśmie przy pomocy rollera na boku leżąc (jeśli bardziej bolesne niż druga strona opracować) i sprawdzić rotacje w biodrze (gruszkowaty , pośladkowy średni ) i jeśli potrzeba to rozciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Biegi sprinterskie zamiast treningu na siłowni

WHEY premium