SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A co ma Union to autobusu? To w robocie ten autobus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dipsy mają być bardziej na klatkę, czyli łokcie na boki, mocno się pochylasz, schodzisz głeboko w dół, nie prostujesz łokci i nogi raczej za siebie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
DZIEN 172

OFF





siema, dzis przerwa od siłowni,
w pracy troche mało farta, bo w 2 lotach, pod sam koniec, trzeba było offloadować bagaże,
masz 100+ bagaży i szukaj sobie po numerkach które nie lęcą
a takie zasady niestety dlatego ze raz poleciała walizka, ale pasażer nie i był tam ładunek c4.

no takze godzinka drzemki po pracy, brat Mnie obudził jak wrócił z pracy
potem szama, zakupy i relaks, odpale serial zjem i jutro rano na silke do pracy na 15

dzieki za linka pop, nie wiem czemu ale w glowie mialem zeby nogi do przodu dac, jak na klate chce,
a z tego co widze to prawie prostopadle do podloza gosc ma i nizej schdzi, troche krotszy tor ruchu





Pozdroo


Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2016-07-26 20:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
DZIEN 173



1. Chin ups 4 x max





2. Ściąganie klamry do klatki w siadzie na wyciągu pionowym 4 x 8
3. Wiosłowanie sztangą leżąc na ławce 4 x 15
4. Uginanie ramion z sztangą siłowo 5 x 8
5. Unoszenie sztangielek do boku w opadzie tułowia 4 x 12
6. 10-15 minut bieznia+rower do domu




wypiska z wczoraj
ogólnie spoko dzien wczoraj trening z rana,
staram sie dokladac ciezaru nie tracac przy tym na technice,
w 1h trening zrobiony takze bez opierdzielania sie xd
podciaganie to moja slaba strona, ale jest lepiej jak kiedys,
te chin upy poprawnie w miare ?

z pracy wrócilem o1 w nocy, dlatego juz nie chcialo mi sie w monitor patrzec
teraz juz zjadlem i pasuje Nogi zrobic
potem ide z pracy na testy medyczne w godzinach pracy takze oby to trwalo jak najdluzej xD

@Szymi: jakies propozycje, załóż mafie i musisz miec dojscie na lotnisku w WAW
a akurat wczoraj tylko off load lota z wawy o 23, to jak wbilem na hale z bagażami to trzepali ostro z Polski






Pozdro


Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2016-07-28 09:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Po raz kolejny sie grzecznie pytam; Po jaki uj ci to kardio skoro ty jestes hardgainerem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a chin up jest tak :) że może wyglądać dobrze , a źle wykoywany i odwrotnie. Można robić go źle a czuć najszerszy
Głównie mind muscle
1 ruch - NAJWAŻNIEJSZY
zaczynasz od odchylenia się, wysunięcia klaty w przód, ruch w stawie ramiennym
2 ruch ważny - łokcie idą wdłuż ciała i na końcu maksymalna retrakcja łopatki ( spięcie )
No skup się na mięśni pleców nie bicepsie : D

o cardio już pisałem wcześniej :) znajdź odpowiedź, każdy powinien robić, jeśli chcę dbać o soje zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tak tak wiem ale on mamra ze nie nabiera masy a codziennie cardio robi. No to jezeli musi to niech podbija kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a to że codziennie to błąd :D
1-2 razy w tygodniu powinno być na maise

co do podciągania
o to mi chodzi


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
no to całkiem co innego co ja robiłem, ale biceps dostał
szerzej rece, to bedzie jeszcze ciężej, i klata do drążka, a mi zawsze te nogi do przodu uciekają przez co plec nie pracuje, bedzie ciezko, ale spróbuje ^^ powoli do celu xD

w sumie to raz to cardio po treningu, tak to rowerem jezdze na slke i z powerotem, z drugiej jak nie zrobie to boje sie ze obrosne w tłuszcz
zbieram sie nogi zrobic, nagram siady wrzuce może przed praca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Biegi sprinterskie zamiast treningu na siłowni

WHEY premium