SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] easyriderr/ Redukcja VLCD - 72str. (foto 49,54,61,65,71)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Jak myślicie warto zaczynać z masą od września? Wydaje mi się, że na brzuchu nie już tak dużo tłuszczu tylko skóra wisi trochę. Od małego byłem gruby więc na pewno sporo tej skóry musi być, nawet rozstępy miałem na brzuchu.

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2010-08-17 22:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale to Ty chyba wiesz jak chcesz wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
No tak, ale liczę się ze zdaniem innych. Ale ta redukcja to nie dla mnie, chęci do życia praktycznie brak, a i tak idealnie diety nie trzymam. Więc od września jedziemy z masą. Może zaproponujecie jakiś cykl? Czytałem, że mesomorph jest teraz nr. 1. Póki co jadłem tylko kreatynę aa vitalmaxa (zieloną), po 2 miesiącach ćwiczeń beż żadnego pojęcia, wiadomo jak to początki. Więc mile widziane propozycje:]

Dzięki adzik123 za częste odwiedziny, zaraz zajrzę do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A jak to z Twoim stazem jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Możesz zacząć delikatnie podbijać kcal i doyebac na sztange, nie zapominaj o aerobach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ladnie ci zlecialo, ale napewno tam tluszczyku jeszcze zostalo sporo woiec uwazaj z masa bo sybko wraca, moze w twoim wieku wolniej niz umnie ale wraca duzo szybciej niz spada
krec aero na masie zeby zminimalizowac przyrosty tluszczu

przemiana ladna, teraz jak tak chcesz to z glowa rob mase, powoli kal i obserowj co sie bedzie dzialo bo lustro jest jedynym dobrym miernikiem
takie moje rady
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przemiana widoczna, teraz pora dorzucić nieco mięsa oczywiście z głową żeby znowu się nie zalać. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Dzięki za rady.

adzik123 - staż mój to około 7-8 w miarę systematycznych treningów, na pewno nie do końca przemyślanych, o odżywianiu nie wspominając. Pierwszy trening był z 2-3 lata temu, ale po 2 tyg. przestałem ćwiczyć, coś tam na klatkę machałem... Myślałem nad splitem 2x partia w tygodniu, tego z twojego podpisu.

No to zaczynamy jechać z masą, teraz może zrobię mały odpoczynek żeby chociaż trochę poczuć wakacji.

Trening w środę strzelił uj... Przed treningiem chciałem wymienić oponę w motocyklu i zbiłem kciuka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
W czwartek i piątek nie było mnie w domu. Dieta nie trzymana, aerobów nie robiłem. Nie wiem czy w poniedziałek zrobie trening, ponieważ nadal boli mnie kciuk.


adzik123 pomógłbyś z dopasowaniem splita partia 2x tydzień dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5 razy w tygodniu

Następny temat

trening do sprawdzenia

WHEY premium