SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] easyriderr/ Redukcja VLCD - 72str. (foto 49,54,61,65,71)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Po wczorajszym treningu odczuwam lekki ból w odcinku lędźwiowym, mam nadzieję, że minie i nie nawróci mi się kontuzja. Dzisiaj nagotowałem gulaszu "po węgiersku" to będę miał też na jutro, na fotce widać moje cudeńko :D Jak technika w MC i przysiadzie waszym zdaniem? We wcześniejszych seriach MC była lepsza.

Ale się dziś uśmiałem jak słuchałem rozmowę 2 gości w autobusie. 2 dosyć suche osobniki gadały o siłowni, jeden mówił, że go rozj**ao bo żre białko gaspariego, a 2, że 160kg na klatę ciśnie, a wiatr by go chyba zwiał :D




Trening:

Nogi lekko, Plecy ciężko, Bicepsy lekko

Przysiad przedni 12/10/8/6/4/2 55kg,60kg,65kg,70kg,75kg,80kg -film
Łydki

MC 12/10/8/6/4/2 67kg,82kg,97kg,112kg,127kg,137kg-film
Ściąganie drążka wyciągu za kark i od razu wąskim podchwytem do klatki 3x8(16) powtórzeń 3x40kg

Uginanie młotkowe 12/10/8/6 12kg,14kg,16kg,18kg
Uginanie w podporze o udo 10/8/6/4 9kg,10kg,11kg,12kg

W MC i przysiadzie progres zaliczony, technikę widać na filmie. Do 97kg w MC było bardzo dobrze technicznie, przy ostatnich seriach był mały kocur, ale myślę, że nie aż taki straszny.




Filmy:
MC 2x137kg




Przysiad przedni 2x80kg









Guklaszyk:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Dawno mnie na sfd nie bylo, dalej nie mam weny na swoj dziennik ale bede zagladal
Podobnie silowo stoimy, z tym ze mi sie troche przylalo i musze po swietach troche przyciac syfu.


Powodzenia!

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Siemanko :] Ja od niedawna wznowiłem dziennik. Maksy za jakieś 3 tyg. będę robił to zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Powoli kończy się progres więc myślę nad nowym treningiem. Może coś możecie polecić? FBW i split partia 1 w tyg. raczej odpadają. Myślałem nad treningiem z priorytetem na WL 15/10/5 Wodyna, ale szkoda mi chyba czasu na samą klatę. Spodobał mi się GVT, ale jestem chyba zbyt początkujący na ten trening. Coś możecie polecić?





Co myślicie o takim treningu. Chcę zacząć od rampy 10 i co 2 tyg schodzić o 2 powtórzenie w rampie. Czyli 1, 2 tyg. 10 powtórzeń, 3, 4 8 powtórzeń, 5,6 - 6 powtórzeń itd. Tylko w ćwiczeniach 5, 6 z A i 3, 5 z B zmniejszać rampę o 1 co 2 tyg.



A

1. Przysiad Tylni Rampa 10
2. Wyciskanie Hantli ławka 90stopni Rampa 10
3. Wycisk na poziomej Rampa 10
4. Wycisk na skosie Rampa 10
5. Prostowanie na wyciągu Rampa 10
6. Unoszenie ramion na boki rampa 10
7. Wspięcia stojąc ze sztangą 3 x 30
8. Szrugsy 3 x 20

B
1. Martwy ciąg rampa 10
2. ściąganie drążka wyciągu do klatki podchwyt rampa 10
3. Unoszenie sztangi przed siebie rampa 10
4. Wiosłowanie nachwytem na wyciągu dolnym rampa 10
5. Uginanie sztangielek chwyt młotkowy w oparciu plecami o ławkę 75 stopni rampa 10
6. Uginanie ramion od kąta 90 stopni w oparciu o ławkę rampa 10
7. Uginanie nadgarstków podchwytem ze sztangą 3 x 30
8. Unoszenie nóg w zwisie 3 x 10

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2011-12-12 00:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
dawaj dawa j isię nie poddawaj ! :) Widzę zaczynamy w tym czasie, przez zimę trzeba coś robic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Się nie poddaje :D Ciągle myślę nad nowym treningiem. przemyślałem ten trening, który napisałem wyżej i już wiem, że mi nie pasuje. Takie ćwiczenia jak MC i SQ nie chcę robić więcej niż raz w tygodniu, a na 2 takich zestawach wychodzi po 2 razy/tyg. Jak ułożę 4 zestawy to znowu wyjdzie mi split partia 2x/tyg także nie wiem sam. Jak myślicie GVT to chyba za wysoka poprzeczka póki co dla mnie. No cóż trzeba kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
No to panowie 1 rzecz już mam z głowy, a mianowicie właśnie znalazłem trening, którym będę ćwiczył po przerwie. Przerwę robię tygodniową, od wczoraj zacząłem. Chociaż wczoraj na 2 wf na siłowni byliśmy, więc jakiś tam trening był, ale nie taki jak powinien. Pobiłem swój rekord w przysiadzie, poszło 115kg dupą prawie do ziemi. Myślę ze 120 by poszło. 85 w WL głową w dól poszło, tylko, że to było po 3 wfach także byłem już bardzo zmęczony. Właśnie ustalam sobie progresję na około 8tyg. aby nie zacząć jak zwykle za mocno, może choć raz uda mi się powoli progresować, a nie jak zwykle być nadgorliwym. Podczas tej tygodniowej przerwy postaram się mocno ograniczyć węglowodany i porobić jakieś aeroby. Porobię może jakieś fotki żeby mieć odniesienie.




Nowy trening:
ALTERNATYWNA PROGRESJA 15-10-5 BY WODYN


PONIEDZIALEK :
-wyciskanie lezac PROGRESJA PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-wyc szeroko od czubka glowy PROGRESJA PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-sciaganie drazka wyc gornego NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-prostowanie ramion NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-uginanie ramion NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
+ ewentualnie jakieś małe dodatki

WTOREK :
-przysiady PROGRESJA PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-martwy ciag PROGRESJA PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-lydki NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-przedramiona NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
-brzuch NA LUZIE 3 SERIE PO 15 LUB 10 LUB 5 POWT
+ ewentualnie jakieś małe dodatki

CZWARTEK :
***TAK JAK PONIEDZIALEK, ALE NASTEPNA LICZBA POWT W PROGRESJI*

PIATEK :
***TAK JAK WTOREK, ALE NASTEPNA LICZBA POWT W PROGRESJI*

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2011-12-13 22:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
siemka kolego
Gulasz wygląda super i na pewno tak smakuje.

Co do reszty ,juz ci pisałem wcześniej ze porywasz się na za duże ciężary, wiesz co sie stanie jak przy Przysiadzie przednim przegnie cie ciężar - lepiej nawet o tym nie myśleć

Mc Ciągniesz resztka sił , z kocim grzbietem a później piszesz ze
kręgosłup cie Boli???????????????????????
Nie jestem expertem ale nich sie inni wypowiedzą

Wracając do planów na nowy rok i co z tym idzie z nowym Planem -
Tez zastanawiałem sie nad planem i juz mam G V T zacznę w drugi tydzień stycznia

Moj PP , tak jak pisałeś odbiega siła od reszty ale jak robię kompleksy to robię PP 8x60kg w 7 seriach i daje rady
W moim obecnym planie PP mam na 4 ćwiczeniu i dlatego jest słabiej tak przynajmniej sadze .

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
W przysiadzie przednim jeszcze był spory zapas także to raczej nie było jakieś tam żyłowanie się. MC już było ciężko, nie wiem czy technika aż taka straszna. Ja GVT odpuściłem, zbytnio zaawansowany plan chyba jak dla mnie. Będę ćwiczył tym z mojego postu wyżej, podoba mi się takie rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
spoko
kolana ci tak tańczyły w przysiadzie ze ja bym tak nie ryzykował , bardzo łatwo o kontuzje
A jak kręgosłup?
Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5 razy w tygodniu

Następny temat

trening do sprawdzenia

WHEY premium