SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] easyriderr/ Redukcja VLCD - 72str. (foto 49,54,61,65,71)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Tylko mnie kolana nie bolą od przysiadów, nie wiem co się z nimi dzieje. Strasznie trzeszczą i np. czasami jak jadę autobusem i nie mogę wyprostować nogi przez 30 min to ból się pojawia, czasami bardzo mocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
kolego najlepiej odwiedź lekarza,
bierzesz coś na wzmocnienie stawów
Glukozamine albo coś lepszego ??????????
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Odwiedziłem lekarza, chciałem skierowanie na prześwietlenie. Kazał mi zrobić badanie krwi i moczu, badania zrobiłem, będę się musiał do niego znowu wybrać. Swoją drogą możecie mi powiedzieć co mają wspólnego te badania z bólem kolan? Na stawy nie biorę nic, ale będę musiał się w coś zaopatrzyć - jakieś sugestie co do preparatów mile widziane.

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2010-12-06 01:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
z kolanami to nie wiem ale był dowcip o bólu łokcia i badaniach moczu, więc może coś w tym stylu

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Panowie ponawiam pytanie. Jak waszym zdaniem najlepiej zrobić? bo tak jak już pisałem planuję zrobić cykl w styczniu (NO shotgun + man clout). Od razu zaczynać z suplami od początku nowego treningu? czy np. po 2 tygodniach? Z tego co widzę to te 15-10-5 raczej na dłuższy czas jest, a cykl będzie trwał 8 tyg.




------------- Trening z priorytetem na klatę. --------------------
----------------- Sobota (wtorek). Trening 5tek. ------------------------



WL - 5x27kg, 5x31kg, 5x35kg, 5x39kg, 5x43kg, 5x47kg, 5x51kg 5x55kg 5x59kg, 5x63kg, 5x67kg, 5x71kg 2x75kg [ostatnio 4x71kg, poprzedni rekord 1x75]
MC - 5x5 100kg
Uginanie ramion z hantlem - 5x5 16kg +1kg



Wl - Po ostatnim treningu kiedy było cofnięcie, prawdopodobnie przez chorobę dziś poszedł nowy rekord + 3 powtórzenia od ostatniego i +1 od rekordu
MC - robiłem filmy, wygląda to nie najgorzej, ale mały garb jest. Najgorsze jest to, że sztangę muszę bardzo delikatnie odkładać, powodem jest słaba podłoga, strasznie męcząca jest faza negatywna. Będę kombinował żeby coś podłożyć pod sztangę.
Uginanie ramion z hantlem - dobrze


Czas trwania: 72min

Jak widać nadal progres odnotowuje więc dalej kontynuuję ten trening.



A tutaj filmy z WL, z MC nie wrzucam, ponieważ widać twarz, a chcę pozostać anonimowy :D

5x67kg





5x71kg - już lepiej niż ostatnio, równiej poszły ręce.





2x75kg, no prawie 3 :D




Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2010-12-08 00:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291


weź kup 2x20 czy cos a nie te pipki nakladasz

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
co serie dokładam po 4 kg więc tak wychodzi, w podpisie mam siłownię to możesz zobaczyć ile mam obciążenia. z tych większych to 2x20kg 2x15kg 6x10kg 12x5kg. A pipki fajnie wyglądają :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
zobacz zrzut z flmiku ;d

coś Ci odstaje ale to już jest tak w dresach

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Przyznam obiektywnie, że ja na to nie zwróciłem uwagi oglądając film za pierwszym razem
No ale do tematu - tą 75-tką już całkiem płynne ruchy widze
Owszem ta lewa reka przy 3 podejsciu juz troszke odchodzi, ale pierwsze 2 machniecia lajtowo. Widac ze jak bedzie wiecej mocy ogolnie, to i reka bedzie mniej odstawac od drugiej ;)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5 razy w tygodniu

Następny temat

trening do sprawdzenia

WHEY premium